ספק אם הקראת התסריט של "נעורים בקצב מהיר" (Fast Times at Ridgemont HIgh) הייתה זוכה לכל כך הרבה יחס אלמלא הנוכחות של האקסים המיתולוגיים של הוליווד, בראד פיט וג'ניפר אניסטון. האיחוד המצופה בין השניים אמנם פרנס לא מעט כותרות במהלך סוף השבוע, אבל יש גם רגע נוסף באירוע שראוי להתעכב עליו - ההופעה המוזרה של שיה לה-באף.

במסגרת האירוע - אותו יזם הכוכב המקורי של הסרט, שון פן, במטרה לגייס כספים לארגוני צדקה - השתתפו מספר שחקנים ושחקניות שלא לקחו חלק בקלאסיקת הנעורים האהובה משנות ה-80, כשכל אחד מקריא את שורותיה של דמות אחרת. לה-באף נכנס לנעליו של גיבור הסרט, ג'ף ספיקולי (אותו גילם פן), ולא התעלם מאחד המאפיינים הבולטים ביותר של הדמות: היותה מסוממת באופן כמעט קבוע.

גולשים רבים, שהפכו את שמו של לה-באף לטרנד מוביל בטוויטר בזמן הקרנת האירוע, שמו לב כי השחקן לא רק אימץ גינונים שונים של אדם תחת השפעת סמים, אלא גם עישן לכל אורך המשדר את מה שהוא ככל הנראה ג'וינט אמיתי. ולא רק זה - לה-באף בילה את כל האירוע כשהוא סגור במכוניתו, הוריד בשלב מסוים את חולצתו, הרכיב משקפי שמש בצבע נאון בוהק ודאג לעשות כל פרצוף אפשרי שיבהיר שהוא לא בדיוק הכי בפוקוס, בין אם בכוונה ובין אם לא. 

"שיה לה-באף לא היה צריך להגזים כל כך בזמן ההקראה של 'נעורים בקצב מהיר'", כתב אחד הגולשים, "אבל המחויבות שלו לגמרי הפכה אותו לכוכב הראשי של ההצגה. הוא אפילו גרם לספיקולי המקורי שון פן לצחוק, וגם לבראד פיט ומתיו מקונוהיי". "תשיגו לי את המריחואנה ששיה לה-באף מעשן", הגיב גולש נוסף, ואחר הוסיף: "האהבה שלי אליו גדלה מדי רגע".

גניבת ההצגה של לה-באף, כאמור, היא עוד יותר לא מובנת מאליה בהתחשב בשיתוף הפעולה ההיסטורי בין פיט לאניסטון. לא סתם שהשניים נאלצו לחלוק את המסך ולנהל דיאלוג, הם גם התבקשו לדקלם כמה שורות פלרטטניות למדי, כולל שלב בו אניסטון הודיעה לבראד "תמיד חשבתי שאתה כזה חמוד, אתה כל כך סקסי". המעריצים, מטבע הדברים, לא היו צריכים הרבה יותר בשביל לחזור לפנטזיות על קאמבק.