החיים העמוסים של הכוכבים מובילים פעמים רבות לכך שבמהלך ראיונות בשידור חי הם נאלצים לגלות בשורות מרות, וכאילו זה לא מספיק - גם לאלתר תגובה מנומסת ומכובדת (ר"ע מתיו מקונוהיי שגילה כי חברו השחקן סם שפרד הלך לעולמו). מי שאתמול הותקלה עם מידע אף קשה יותר היא מריה קארי, שהתראיינה לתכנית האירוח "Good Morning Britain" ונאלצה להתמודד לראשונה, כך נראה, עם הידיעה על פיגוע הירי בלאס וגאס. על אף שהתגובה של הזמרת אכן יכולה להיתפס כביזארית במיוחד (ולא נאשים אף אחד) - מי שחוטפים ריקושטים כעת הם מנחי התכנית, על ה"אמבוש" שאירגנו לה.

הראיון שנערך מרחוק, במטרתו נועד לקדם את סיבוב ההופעות הבריטי שלה בחג המולד הקרוב, אך זמן קצר לפני השיחה המשותפת התרחש הפיגוע הקשה במלון מנדליי ביי בווגאס, שנכון לאותה שעה גבה את חייהם של כ-50 אנשים והותיר כ-200 אחרים פצועים. בעוד קארי לבושה בשמלה אלגנטית אדומה, שכובה על ספה בביתה ומאחוריה עץ אשוח מנצנץ, המגישים עברו לבשר לה את החדשות. "אנחנו לא יודעים אם את מודעת לחדשות הטריות אבל התקיים הלילה פיגוע ירי המוני בלאס ווגאס", בישר לה המנחה פירס מורגן. "אנחנו מבינים שלא היית מודעת לעובדה הזאת קודם לכן אבל מה התגובה המיידית שלך למה שהרגע סיפרתי לך?". 

הצפייה מעוררת אי הנוחות בראיון מבהירה שאכן מדובר בחדשות טריות לגמרי לקארי, שהגיבה: "זה נוראי. תפילותיי עם הקורבנות". במקום להפסיק את הראיון ולתת לה לעכל את המידע, המראיינים המשיכו להציג את המחזות המזעזעים ממקום הפיגוע ומורגן המשיך לתחקר את קארי, ש"וודאי מכירה את האזור היטב", לנוכח ההופעות שלה שם. קארי, שהמשיכה למלמל משפטים כמו "אני מקווה שכל זה ייפסק בקרוב... דברים כאלה שקורים הם נוראיים", נראתה כאילו אכן רק רצתה שכל זה ייפסק בקרוב.

לא עבר זמן רב עד שצופים בתוכנית החלו לקחת את הזעם שלהם כלפי המגישים לטוויטר. "מישהו היה צריך לדבר עם מריה לפני השידור כדי לעדכן אותה במה שקרה ואז לדחות את הראיון, במקום לזרוק אותה ככה למים", כתבה לייסי, בעוד אחר כינה את כל האירוע הזה "חסר טעם" ואמר שאנשי התכנית צריכים להתבייש בעצמם.קרייג האשים את המנחה ישירות בכל העניין: "מריה קארי עכשיו על המוקד בגלל האידיוט הזה פירס מורגן אחרי כל עניין הירי בווגאס בראיון שתוכנן מראש". גם קייטי לא האמינה לתירוצים: "בישרו את הבשורות ככה למריה קארי רק במטרה להוציא איזה סקופ או תגובה ממנה. מזעזע".בינתיים, אנשים אחרים, שפספסו את מטרת הראיון המקורי, לא הבינו מדוע קארי שוכבת על הספה בזמן שמדברים איתה על פיגוע. "ברצינות, זה היה די ביזארי להביא את מריה קארי עכשיו לראיון בתכנית", כתבה לורן, בזמן שגם פופי ניסתה להבין מה קורה על המסך: "מישהו יכול להסביר לי למה אנחנו שואלים את מריה מה היא חושבת? ולמה יש מאחוריה עץ אשוח?".שרה מאן סיכמה את המאורע כשכתבה שכל הראיון הזה, בשילוב הפיגוע ("ועץ אשוח?!") הוא "סוריאליסטי, לא הוגן עבור קארי ומעיד על עיתונאות גרועה".


מורגן מצדו ניסה להתגונן והסביר בטוויטר שהם סיפרו לאנשים של מריה על המקרה לפני הראיון והגן על שאלותיו בכך שהן "מאוד רלוונטיות לנוכח העובדה שהיא בדרנית שמופיעה הרבה בווגאס".


mako תרבות בפייסבוק