היש עוד עלבונות והאשמות שג'רמי רנר ואשתו לשעבר סוני פאצ'קו לא הטיחו זה בזו? מתברר שכן, אבל המאגר בהחלט הולך ומצטמצם. בשבוע שעבר הגיש רנר בן ה-49 מסמכים חדשים לבית המשפט, שדן בימים אלה בקרב האפוטרופסות של השניים על בתם בת ה-7, אווה, בהם הוא טוען כי פאצ'קו בת ה-29 מעלה בכספי הקרן המשותפת שהקימו השניים לבתם, והעבירה כ-60 אלף דולר לחשבונה הפרטי במהלך תקופה של שנתיים.

פאצ'קו, אגב, הודתה בעובדה הזו באימייל ששלחה למנהל העסקי של רנר בחודש אפריל האחרון, אך טענה כי הכסף נועד כדי לשמור על מצבה הכלכלי הרעוע ולספק לאווה מתנות לחג המולד ושקיות יום הולדת הכרחיות שחילקה לנוכחים במסיבה שלה, זאת לאחר שכל החסכונות שלה בוזבזו על עורכי דין שנאלצה לשכור למשפט המשמורת. בנוגע ל-10,000 הדולרים הנוספים, פאצ'קו טוענת כי השתמשה בהם כדי לשלם מיסי שבח.

בנוסף, גלגלה פאצ'קו את האשמה בחזרה לרנר כשטענה כי הקשיים הכלכליים אליהם נקלעה נוצרו כתוצאה מההתנהגות הבעייתית שלו אל מול אווה. כזכור, בעברה האשימה הדוגמנית הקנדית את השחקן בכך שהכניס אקדח לפיה ואיים להרוג אותה, ואף השאיר סימני נשיכה על זרועה של הבת. נציגיו של רנר כמובן מכחישים את ההאשמות הללו, וטוענים כי מדובר ברצח אופי ברור שמבוצע על ידי פאצ'קו ועורכי דינה.

במייל תגובה ששלחה לאתר Page Six כתבה פאצ'קו: "נמאס לי מההתעללות המתמשכת שלו, מהכפשת שמי ומהשתקת האמת. כל הורה יודע שהדברים הכי חשובים בעולם הם הבריאות והבטיחות של הילד שלו. במהלך השנים, קשה לתפוס את מה שראיתי ומה שאנשים אמרו לי שהם ראו ביחס להתנהגות המטרידה של ג'רמי בזמן שהילדה שלנו ברשותו. למרבה הצער, הפעולות הללו הביאו אותי למקום שבו אני צריכה לשכור עזרה משפטית, לעבור בדיקות של עובדים סוציאליים ולהיעזר במומחים. זה לא זול".

בנוסף טוענת פאצ'קו כי רנר ועורכי דינו הכריחו אותה לחתום על הסכם חשאיות בחודש פברואר האחרון כדי להגן על הילדה. החוזה לא מאפשר לה להתייחס לחלוטין להאשמות הללו של רנר, ולבקשתו של רנר להפחית את דמי המזונות בעקבות משבר הקורונה מ-30 אלף דולר בחודש ל-11 אלף דולר.

"מדובר בדוגמית קטנה מתוך כל מה שאני מתמודדת איתו בשנים האחרונות", אמרה לאתר, "וזה מגיע מאדם ש... אתם עדיין קוראים? אם כן, זה החלק שבו אני נאלצת לשתוק. ולמען האמת זה ממש מבאס, כי שאר הסיפור היה שומט את הלסתות שלכם".