מגפת הקורונה, כידוע, פגעה בכל תעשייה אפשרית, וזה כולל את הפקות הקולנוע והטלוויזיה. רבות מהן נעצרו באמצע או נדחו למועד בלתי ידוע, ועדיין לא ברור מה יהיו ההשלכות לטווח הארוך. אבל בכל מה שנוגע ל"לא זמן למות", הסרט הבא בסדרת ג'יימס בונד (זה שהבטיחו לנו שיהיה הרבה פחות סקסיסטי מקודמיו), נראה שבכורת השטיח האדום שלו, שאמורה הייתה להתקיים באפריל האחרון, תתרחש בנובמבר הקרוב.

על פי דיווחים חדשים, מפיקי הסרט ביקשו שכוכב הוליוודי אחד גדול לא יצעד על השטיח האדום של הבכורה - בן אפלק, בן זוגה של כוכבת הסרט אנה דה ארמס. הסיבה, לכאורה, היא לא שיש להם בעיה ספציפית עם אפלק, אלא שהם רוצים לשמור את הפוקוס על כוכבי הסרט, ובראשם דניאל קרייג, ואם אפלק יצעד על השטיח יחד עם דה ארמס, תשומת לב התקשורת וצוותי הצילום שבמקום תופנה לעבר הזוג, שמעורר המון תשומת לב מאז שנודע שהם ביחד במרץ האחרון. השניים נפגשו בשנה שעברה על סט צילומי סרט בשם "Deep Water".

מקור שמקורב להפקה אמר לעיתון ה-Sun: "הציפייה לפרימיירה הזאת הייתה ארוכה והבוסים רוצים שכל הפוקוס יהיה על כוכבי הסרט. זה יהיה אסון אם כל הסיקור יהיה על גילויי החיבה הדביקים בין אנה לבן. הצגת קרקס צדדית היא לחלוטין לא בתפריט והבוסים הגדולים רוצים לשמור שהכל יהיה ברוח המותג של ג'יימס בונד". ובמקרה של בן ואנה, מדובר בסיכון כפול ומכופל כיוון ש"לא זמן למות" הוא הסרט שאמור להקפיץ את דה ארמס מדרגה מבחינה סלבריטאית ולהפוך אותה מהבטחה גדולה (שהתממשה חלקית אחרי הצלחת "רצח כתוב היטב", שדה ארמס שיחקה בו בסוף השנה שעברה) לכוכבת בקנה מידה בינלאומי.

להגנתם של בן ואנה, רק נזכיר ש"גילויי החיבה הדביקים" שאותו מקור מתייחס אליהם נחשפו בפנינו עד כה רק בתמונות פפראצי, כשהשניים יוצאים לסידורים או מטיילים עם הכלבים, והם גם לא דביקים ברמות שלא הכרנו. לצורך העניין, כשאפלק היה בזוגיות עם ג'ניפר לופז, גילויי החיבה הפומביים היו דביקים בהרבה, ואי אפשר להסיק מההתנהגות של השניים כשהם מטיילים ברחוב להתנהגות שלהם על השטיח האדום. אבל אין לנו ספק שבשביל המשכורת שמשלמים לה כדי לקחת חלק בסרט ה-25 בסדרה ההיסטורית הזאת - אנה תהיה מוכנה להתיישר לפי הכללים, ולהשאיר את בן מחוץ לשטיח.