הזוג ההוליוודי הופך למשפחה: האתר Page Six מדווח כי חואקין פיניקס ורוני מארה, שניים משחקני הקולנוע המוערכים ביותר של השנים האחרונות, מצפים לראשונה לילד או ילדה. השנה הזו מסתמנת כטובה במיוחד עבור פיניקס, שלפני כמה חודשים זכה בפרס האוסקר על תפקידו בסרט "ג'וקר". עולם הפרסים לא זר גם למארה, שהייתה בעבר מועמדת על תפקידיה ב"קרול" ו"נערה עם קעקוע דרקון".

מאז פרוץ נגיף הקורונה, פיניקס ומארה שמרו על פרטיות והסתגרו בביתם שבלוס אנג'לס. מקור המקורב לשחקנית ששוחח עם האתר סיפר כי באחת מהופעותיה הפומביות האחרונות היא נראתה כשהיא לובשת בגדים רחבים במיוחד, ולהערכתו היא כבר נמצאת בחודש השישי להריונה. נציגיהם של מארה בת ה-35 ופיניקס בן ה-45 טרם אישרו את הדיווח, אבל כנראה מדובר בעניין של זמן.

בני הזוג הכירו לראשונה על סט הצילומים של הסרט "היא" משנת 2013 אותו ביים ספייק ג'ונז. השניים לא יצרו קשר מיוחד במהלך הצילומים, ונפגשו שוב רק בשנת 2016 כאשר צילמו את הסרט "מריה מגדלנה". בסרט, בו מארה גילמה את דמותה של מגדלנה בעוד פיניקס השתתף בתור ישו, השתתפה גם שורה של שחקנים ישראלים, בהם מיכאל מושונוב, ליאור רז וזהר שטראוס. מאז הצילומים פיניקס ומארה נמצאים בזוגיות, ומתגוררים בשכונת הוליווד הילס. 

בראיון לוואניטי פייר משנת 2019 פיניקס סיפר כי כאשר פגש במארה לראשונה היה בטוח שהיא "מתעבת" אותו. בהמשך, כך סיפר, הבין כי השחקנית דווקא מעוניינת בקשר כלשהו איתו, אך היה נבוך מדי בכדי להתחיל איתה. "היא הבחורה היחידה שחיפשתי באינטרנט", הסביר, "היינו רק חברים, חברים למייל. אף פעם לא עשיתי את זה. אף פעם לא חיפשתי בחורה באינטרנט".

ביולי 2019 בני הזוג התארסו לאחר חודשים של שמועות, אך טרם נישאו. בימים האחרונים נצפו השניים מבקרים בביתה של קייט מארה, אחותה של רוני ושחקנית מוצלחת בפני עצמה ("הר ברוקבק", "בית הקלפים"), שמתגוררת גם היא בלוס אנג'לס.