החלפת המהלומות המילוליות בין אופירה אסייג לבין משפחת נתניהו ומקורביה ממשיכה בכל הכוח. הבוקר הצטרפה לחגיגה שרת התרבות מירי רגב, שפתחה את ישיבת הממשלה בביקורת על אסייג וכינתה אותה "אישה רעה". בתגובה הראשונית שמסרה אסייג, היא השיבה על דברי רגב, "הנה מירי חזרה ללקק, אולי ככה היא תקבל ג'וב מביבי".

ביום שישי התארחה בתכנית "אופירה וברקוביץ'" תושבת קריית שמונה אורנה פרץ, שכונתה על ידי ראש הממשלה משעממת לאחר שהתפרצה לדבריו. לאחר השידור, יאיר נתניהו תקף את אסייג ברשתות החברתיות וקרא לה בהמה גסה, כשהיא בתגובה כתבה בפוסט באינסטגרם: "כשבגיל 27 אבא שלו כבר היה אחרי פיקוד על צוות בסיירת מטכ”ל במבצעים נועזים, יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף...אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא".

View this post on Instagram

מדהים אותי הפער הגדול בין האינטליגנציה הגבוהה, החדות, הרהיטות והקריירה המוקדמת של בנימין נתניהו לבין הבטלה והשעמום של יאיר נתניהו: כשבגיל 27 אבא שלו כבר היה אחרי פיקוד על צוות בסיירת מטכ”ל במבצעים נועזים, יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף. אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא @b.netanyahu

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

כאמור, רגב פתחה את ישיבת הממשלה בהתייחסות לדברים, בהתמקדות על חלופת הדברים בין יאיר נתניהו לאופירה אסייג: "בעניין של יאיר נתניהו נחצו קווים אדומים. עם כל הכבוד היא צריכה להיות המבוגר אחראי ולא לרדת לרמה כזאת. מה, מצפים שידברו על הוריו דברים כל כך בוטים ומכוערים ושהוא לא יגיב? הוא הגיב ואני מצפה ממנה שהיא תשים את הקווים האדומים ותתייחס בכבוד למשפחת נתניהו".

אחרי שמסרה את תגובתה הראשונית לדבריה של רגב, אסייג התפנתה וניסחה תגובה מפורטת יותר בפוסט שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה, בליווי תמונת דגל ישראל בצורת לב: "כל כך הרבה נושאים חשובים מונחים על שולחנה של הממשלה - הדרום בוער, נשים נרצחות ע״י בני זוגן, בתי החולים קורסים, והפריפריה כולה מוזנחת. אבל כל זה כנראה משעמם. מדהים אותי ששרה בישראל בוחרת לפתוח את ישיבת הממשלה בחשבונות אישיים".

View this post on Instagram

כל כך הרבה נושאים חשובים מונחים על שולחנה של הממשלה -הדרום בוער, נשים נרצחות ע״י בני זוגן, בתי החולים קורסים, והפריפריה כולה מוזנחת אבל כל זה כנראה משעמם. מדהים אותי ששרה בישראל בוחרת לפתוח את ישיבת הממשלה בחשבונות אישיים #israel ����

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

מי יהיו המצטרפים הבאים לסערת התגובות ותגובות הנגד? ימים יגידו. בינתיים אסייג יכולה להתנחם בתמיכתה של חברתה ציפי רפאלי, שהגיבה לפוסט על רגב: "חיים שלי בלב. איתך ולצידך. תמיד".