כוכבי הוליווד אמנם יכולים לעתים להיות מנותקים לחלוטין מהמציאות של האדם הממוצע, אבל מדי פעם הם מוכיחים שהם מודעים לחלוטין לפריבילגיות שלהם, או לעובדה שהם צריכים לעמוד בסטנדרטים שונים לחלוטין משאר העולם - לטוב או לרע.

בראיון בתוכנית האירוח של קלי קלרקסון השבוע, צ'נינג טייטום הוכיח שהוא לגמרי משתייך לסוג הכוכבים בעלי המודעות העצמית, כשדיבר על אורח החיים שלו שמחייב אותו לעשות הרבה יותר ספורט מהאדם הממוצע. "בתור מישהו שמתאמן בשביל העבודה שלו, אני מבטיח לך שלא הייתי נראה ככה אלא אם הייתי צריך להופיע בעירום ברוב הסרטים שלי", הודה השחקן. "בשלב מסוים אני אהיה חייב להשתפר במשחק כדי שאני לא אצטרך להופיע בעירום בכל אחד מהם". טייטום המשיך והסביר כי "אני מתאמן בשביל העבודה שלי וזה עדיין קשה. אני לא יכול לדמיין איך אנשים שיש להם עבודה רגילה, שיש להם ילדים בבית, איפה יש להם את האנרגיה והזמן להתרכז בעצמם?".

טייטום אמנם לא באמת מופיע בעירום בכל אחד מסרטיו, אבל הוא כן ידוע כאחד שלא מהסס להוריד חולצה: בין אם מדובר בסצנה הידועה לשמצה שלו מ"סוף." או בסרטי החשפנים "מג'יק מייק" איתם הוא מזוהה בדרך כלל. בימים אלה, השחקן אפילו מפיק סדרת ריאליטי בשם "מג'יק מייק האמיתי" עבור HBO מקס, בה יתחרו גברים ש"איבדו את הקסם שלהם" על ההזדמנות להשתתף במופע של מג'יק מייק בלאס וגאס. נראה שהוא עצמו גם נמצא בתהליך של ניכוס מחדש של הקסם שלו: בספטמבר האחרון, טייטום שיתף באינסטגרם תמונה שלו ללא חולצה כשהוא מציג גוף מפוסל להפליא, וכתב כי הוא חוזר לשגרת הכושר אחרי תקופה של "פציעות, שיט של החיים וחוסר שפיות באופן כללי". 

בהמשך הריאיון, קלרקסון שאלה את השחקן אם יש לו ימי "צ'יט" (ביטוי שגור לימים של הפסקה מתפריט התזונה הקשוח לטובת ג'אנק פוד). והמשיכה לספר שדוויין ג'ונסון הראה לה מה הוא אוכל בימים האלה ושהיא "הייתה מקיאה אם הייתה אוכלת את מה שהוא אוכל". לדברי טייטום, יש לו ימים כאלה - אבל פחות משהיו פעם. "ככל שאני מתבגר, כל דבר שאני מרים לאכול אני כזה 'אה זה עוד שני מייל שאני צריך לרוץ'", הוא אמר. "אז אני בוחר ימים מסוימים ומאכלים מסוימים. אני אוהב עוגה".