עצרו הכל, השתיקו את כל מי שסביבכם ואולי גם כבו את האור, כי יש לנו עדכון חדש אודות מערכת היחסים של בראד פיט ואליה שוקט. עצרתם, השתקתם, כיביתם? נתחיל מתקציר הפרקים הקודמים. השמועות על כך ששוקט ופיט במערכת יחסים החלו כבר בסוף השנה שעברה, אחרי שהגיעו וצולמו ביחד בגלריית אמנות בלוס אנג'לס. דובריו של פיט טענו אז כי מדובר בקשר חברי בלבד, ופיט התייחס בעקיפין לשמועות ואמר בראיון "אני כבר לא יודע עם כמה נשים הם אומרים שיצאתי בשנתיים-שלוש האחרונות, אבל שום דבר מזה לא נכון".

חודשים לאחר מכן, במהלך תקופת הבידוד שנכפתה על מיליונים מסביב לעולם בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, צולמה שוקט מבקרת בביתו של פיט בהוליווד. התמונות הולידו שורת דיווחים נוספת על זוגיות של השניים, ובאתרי הרכילות בארה"ב סופר כי הם מבלים זמן רב ביחד, ושהקשר ביניהם העמיק בזכות החיבה המשותפת שלהם לאמנות.

שוקט, שבימים אלה מקדמת את העונה השלישית של הסדרה בכיכובה, "משלחת חילוץ", התראיינה ל-Vulture, מוסף התרבות של הניו יורק מגזין, וסיפקה ציטוט נדיר למדי ונחרץ למדי על יחסיה עם פיט. "אנחנו לא יוצאים. אנחנו רק חברים", הבהירה. את תהליך ההיכרות עם פיט, שמבוגר ממנה ב-25 שנים, תיארה: "פשוט הפכנו לחברים, ובראד הכיר לי את קבוצת החברים שלו ומשם זה התפתח". שוקט, שקריירת המשחק שלה החלה עוד לפני שמלאו לה 10, סיפרה באותו ראיון "כבר כתבו עליי בעבר בעיתונים, אבל לא ככה. לא בצורה כל כך בלתי נשלטת". תחושת חוסר השליטה ליוותה אותה גם בחייה הפרטיים, ושוקט סיפרה שחבריה התקשו בעצמם להאמין שהיא בקשר חברי טוב כל כך עם אחד השחקנים הכי מוכרים בתעשייה. "החברים שלי שאלו 'מה נסגר?" ושלחו לי תמונות", סיפרה. "הייתי המומה. זה כמו להגיע עירומה לבית הספר. כאילו 'אוי אלוהים, כולם מסתכלים עליי'".

View this post on Instagram

A post shared by Meral Melika Duran (@meralmelikaduran) on

ולמרות ששוקט, כאמור, איננה זרה להוליווד, החברוּת עם פיט הפכה להדזמנות הראשונה שלה "ליהנות" מסיקור אינטנסיבי של צהובונים ואתרי רכילות. "מבחינתם זה כאילו 'אני לא מבין את זה! הבחורה הזאת מוזרה! היא שונה! למה הם מבלים ביחד?'", אמרה שוקט. "את מתקרבת יותר מדי למלך השכבה, ולפתע כולם כזה, 'מי זאת הכלבה הזאת?'".