אתמול (ג') מלאו 8 שנים למותה המפתיע של המוזיקאית המיתולוגית וכוכבת "שומר הראש" וויטני יוסטון, שהלכה לעולמה בגיל 48 עקב תאונת טביעה באמבטיה בשל מחלת לב ושימוש בקוקאין. עכשיו, הדיילי מירור הבריטי מדווח פרטים מתוך דו"ח נתיחת הגופה של הזמרת, שמכיל כמה פרטים חדשים וקשים במיוחד. 

לפי הדיווח של הצהובון הבריטי, על גופתה של יוסטון נותרו סימנים מהשנים בהן הייתה מכורה לאלכוהול וסמים - כולל 11 שיניים קדמיות חסרות. לפי ההערכות שמפורסמות בדיווח, הסיבה לאובדן השיניים הוא צריכה מרתונית של קוקאין על ידי הזמרת והשחקנית. טינה בראון, אחותו של בן זוגה לשעבר של יוסטון בובי בראון, חיזקה בראיון מהעבר את ההערכה הזו. בראון גם הסבירה כי הזמרת נהגה להשתמש בשיניים תותבות, וסיפרה בזמנו כי "הן עולות 6,000 דולר, והרופא שולח לה כל הזמן סטים חדשים בדואר".

עוד פרט חדש שהתגלה במהלך נתיחת הגופה של יוסטון הוא העובדה כי לשיערה המקורי של הכוכבת - שמתואר בדיווח כמלא, גלי ונטול קרחות - נתפרה פיאה. כמו כן, בגופתה של יוסטון נמצאו גם סימן מחט, "שיירים של שתלים" וצלקות מהשתלות חזה שעברה. כמו כן, לפי ההערכות, הטמפרטורה באמבטיה בה נמצאה יוסטון ללא רוח חיים על ידי העוזרת שלה הייתה סביב 66 מעלות צלזיוס, וניתן היה למצוא חתיכות עור שרופות על גבה. 

יוסטון נמצאה מתה ב-11 בפברואר 2012, בערב שלפני טקס הגראמי של אותה שנה, בו נערכה לה מחווה למחרת. יוסטון הייתה אמורה להגיע למסיבת קדם-גראמי של המפיק האמריקאי קלייב דייויס, והודיעה לעוזרת שלה כי היא הולכת לחדר המלון שלה לערוך אמבטיה - ממנה לא חזרה.

בשנת 2015, בצירוף מקרים מצמרר, בתה היחידה של יוסטון - בובי קריסטינה בראון, נמצאה גם היא מחוסרת הכרה באמבטיה ונפטרה לאחר חצי שנה במהלכה שהתה בתרדמת. ניק גורדון, בנה המאומץ של יוסטון שהפך לבן הזוג של הבת בובי, נתבע על ידי משפחת יוסטון במשפט אזרחי בטענה כי היה אחראי למותה של בראון. גורדון אמנם זוכה מאשמה פלילית, אבל הורשע במשפט האזרחי וחוייב לשלם למשפחה פיצויים בסך 36 מיליון דולר. בחודש ינואר האחרון, לאחר ערב השנה החדשה - גורדון נמצא מת גם הוא, ככל הנראה בעקבות מנת יתר.