שחקנים רבים נאלצים לעבור מהפך פיזי על מנת לגלם דמות. לעיתים, התפקיד דורש מהם להוריד מסה נכבדת ממשקלם, דוגמת מת'יו מקונוהיי בסרט "מועדון הלקוחות של דאלאס" או, כריסטיאן בייל בסרטו "המכונאי". לפעמים, ובמיוחד כשמדובר בסרטי גיבורי על או אקשן, שחקנים נאלצים להתאמן באופן אינטנסיבי על מנת לשמר גזרה חטובה ומנופחת, כמו במקרה של כריס המסוורת' בסרטי "ת'ור" בכיכובו.

גם מארק וולברג נכנס לא פעם לנעליהם של אותן דמויות גבריות שריריות, ועל כן הוא נוטה לקחת את הכושר הגופני שלו ברצינות רבה. ובכל זאת, התפקיד החדש (שעוד לא נחשף) של וולברג דווקא דרש ממנו מאמץ פיזי אחר מזה שהוא רגיל אליו כל כך: הוא לא התבקש לפתח שרירים, אלא לעלות במשקל בלבד.

נראה כי אותו תפקיד עתידי דורש מוולברג לצאת מאזור הנוחות שלו, כאשר לאחר המהפך הוא נראה חטוב פחות משהיה, למשל, בסרטו "אנצ'רטד" החדש. במקום מסת שריר, עבד השחקן על עלייה במסת השומן. למען המטרה, וולברג שינה את התזונה שלו וככל הנראה התאמן פחות. את גופו החדש הקפיד להקדיש לשף לורנס דוראן, שהיה זה שדאג לו לארוחות מזינות אך משמינות. 

המהפך הזה קרה די מהר: לדברי וולברג, הוא הפך משרירי לשמנמן בתוך שלושה שבועות בלבד. ובכל זאת, למרות השינוי, וולברג נשאר וולברג והוא שרירי הרבה יותר מהגבר הממוצע: הוא אמנם שוקל עשרה קילו יותר, אבל אי אפשר להתעלם מהקוביות בבטן ומהכתפיים הרחבות והמוצקות שממשיכות לבלוט על אף הגזרה החדשה של השחקן. כרגע, וולברג עובד על כמה פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של הפקה, אז ככל הנראה יקח קצת זמן עד שיפציע על המסך בפיגורה החדשה.

View this post on Instagram

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg)