גל גדות בהריון שלישי, שירה האס עסוקה בתפקיד החדש שלה כגולדה מאיר (בסדרה חדשה שהוכרזה אמש, אותה תפיק ברברה סטרייסנד) - וזה בדיוק הזמן לשגר נציגה ישראלית חדשה להוליווד. הערב, כך נראה, נמצאה הבחירה המושלמת: נועה קירל, הזמרת ואייקון הפופ המקומית שעוד לפני גיל 20 זוכה לתפקיד ראשי בסרט מעבר לים.

אז במה בדיוק מדובר? נכון לשלב זה מעט מאוד ידוע על הסרט החדש בכיכובה של קירל - למעט העובדה שהיא תשמש בו גם כמפיקה, יחד עם מנהליה, וכי הסרט צפוי להתחיל להצטלם בסוף שנת 2021. מי שעומדת מאחורי הסרט החדש היא חברת Picturestart הצעירה, ולפי הדיווח של מגזין דדליין, הבחירה בה הגיעה לאחר שאולפנים ומפיקים אחרים הביעו עניין בפרויקט.

עבור קירל, שהוחתמה לאחרונה בסוכנות השחקנים העולמית WME, מדובר בזינוק משמעותי מחוץ לגבולות ישראל - והוא מגיע במקביל לעבודה על אלבום בינלאומי ראשון, כשסינגל הבכורה מתוכה צפוי לצאת בעתיד הקרוב. גם בסרט החדש קירל עשויה להיות מעורבת בפן המוזיקלי, שכן החברה האחראית על הפסקול שלו, אטלנטיק רקורדס, היא חברת התקליטים בה היא חתומה. 

כאמור, לא מדובר בהישג הבינלאומי הראשון מהימים האחרונים לכוכבת ישראלית צעירה - רק אתמול פורסם כי שירה האס, שהייתה מועמדת בתחילת השבוע לפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסדרה "המורדת", תוביל סדרה חדשה בשם "לביאה" שתעסוק בחייה של ראש ממשלת ישראל לשעבר גולדה מאיר. בין מפיקי הסדרה, אגב, אפשר יהיה למצוא גם הזמרת, השחקנית והבמאית ברברה סטרייסנד.

View this post on Instagram

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_)