מיותר לספר לכם שאנחנו חיים כרגע בזמנים מאוד מוזרים, ונראה שהבעיה מספר אחת שאנשים סובלים ממנה כרגע בבידוד היא השעמום. מי שלא רגילים לעבוד מהבית או להיות בחופשים ארוכים בין ארבעה קירות מתחילים לאבד את השפיות, וזה בולט גם במקרה של הכוכבים, שרגילים לעשייה מאוד אינטנסיבית וצריכים למצוא לעצמם פתרונות לשעמום. מיילי סיירוס, למשל, השיקה טוק שואו יומית באינסטגרם לייב שלה בה היא מארחת אנשים כמו דמי לובאטו, איימי שומר או את קמרון ולורן מ"האהבה היא עיוורת".

אבל גל גדות החליטה שהגיע הזמן לנצל את השהייה בבית למשהו מרומם רוב על אמת. או לפחות חדור כוונות טובות. היא פרסמה הלילה קליפ בן 3 דקות בחשבון האינסטגרם שלה, בו חברותיה וחבריה מתעשיית הבידור מצטרפים אליה בביצוע השיר "Imagine" של ג'ון לנון.

הסרטון מתחיל בכך שגדות מספרת שהימים בבידוד הפכו אותה ל"קצת פילוסופית" ומספרת שנתקלה בסרטון מאיטליה, בו אדם מנגן את השיר המדובר במרפסת שלו, להנאת השכנים מסביבו שנמצאים גם הם בבידוד. ואז, גדות פשוט פצחה בשיר, כשאחריה המשיכו לבצע את השיר פרצופים מוכרים כמו נטלי פורטמן, זואי קרביץ, סיה, ג'ימי פאלון, לינדה קרטר (וונדר וומן מסדרת האקשן הסבנטיזית, כשלגיבורה עוד קראו "אשת חיל"), מארק ראפלו, איימי אדאמס, ג'יימי דורנן, קארה דלווין ואשלי בנסון שמתבודדות יחד עם קאיה גרבר, ועוד. גדות סיימה את הסרטון כשהיא שרה את השורה האחרונה של השיר.

"כולנו בזה ביחד", כתבה גדות בטקסט שליווה את הקליפ, "ונעבור את זה ביחד. בואו נדמיין ביחד. שירו איתנו. באהבה אליכם ממני ומחבריי היקרים". בתגובות כמובן פירגנו לגדות על המסר החיובי והמאחד, ואהבנו במיוחד את תגובת הדיווה של שירי מימון, שכתבה: "מדהימה. אני מאוד חסרה בקליפ אגב".