עונת הפרסים בהוליווד ממשיכה, מה שאומר שמגיעות עוד ועוד הזדמנויות עבור בראד פיט לזכות בפרסים ולספק פרטים מרתקים במהלך הנאומים שלו. הפעם, במהלך נאום זכייה בטקס ה-National Board of Review (מועצת המבקרים הלאומית), סיפר פיט על הקשר שלו עם כוכב הוליוודי נוסף, בראדלי קופר, ועל המשמעות שלו עבורו. 

הפרס בו פיט זכה, על תפקידו בסרט "היו זמנים בהוליווד" של קוונטין טרנטינו, הוגש לו על ידי קופר, שהודה למועצת הקולנוע על הבחירה בשחקן, שזכה בפרס בפעם הראשונה. פיט פתח את הנאום שלו בהערכה לקופר, וציין כי מדובר באבא למופת. אז, סיפר השחקן על כך שבזכות קופר הוא הצליח להיגמל מאלכוהול. "אני פיכח בזכות הבחור הזה, ושמח יותר בכל יום מאז. אני אוהב אותך ומודה לך". בשלב זה, לא ברור מה הייתה מעורבותו המדויקת של קופר בתהליך, אלא רק שלקח בו חלק.

תהליך הגמילה של פיט מאלכוהול וסמים ארך שנה וחצי, בימים שלאחר הפרידה המתוקשרת שלו מאנג'לינה ג'ולי וטענות על כך שתקף את בנו בן ה-15. בראיון לניו יורק טיימס בחודש ספטמבר האחרון, סיפר פיט כי האלכוהוליזם שלו היה הגורם לפרידה של השניים. "לקחתי את הדברים הכי רחוק שיכולתי, אז הפסקתי עם הרגלי השתייה שלי", סיפר.

מוקדם יותר השבוע, במהלך טקס פרסים אחר, היה זה פיט שהציג פרס, הפעם לבמאי טרנטינו. במהלך הענקת הפרס ציין פיט כי טרנטינו הוא "היחיד שצריך קוקאין בשביל להפסיק לדבר", מה שככל הנראה רומז על צריכת סמים משותפת של השניים - גם אם לא כעת, אולי במהלך הצילומים לסרט המשותף הקודם של השניים, "ממזרים חסרי כבוד", משנת 2009, אז פיט עוד לא היה גמול. בראיון לקראת עליית "ממזרים", טרנטינו עצמו שיתף עוד פרטים על צריכת הסמים של השניים, וסיפר כיצד נעזר בפיט בהשגת סמים מסוימים.

ככל הנראה לא מדובר בתגלית האחרונה שהשחקן יספר בעונת הפרסים הנוכחית, כאשר בטקס האוסקר הקרוב - שהמועמדויות אליו תפורסמנה ביום שני הקרוב - פיט נחשב לזוכה הכמעט וודאי בפרס שחקן המשנה הטוב ביותר, כך שיהיו לו עוד הזדמנויות לנאום.