לפני קצת יותר משנתיים, בקיץ 2019, השחקן קמרון בויס הלך לעולמו כשהוא בן 20 בלבד, כתוצאה מהתקף אפילפסיה. בויס היה אחד מכוכביו הצעירים של ערוץ דיסני באותם ימים, בזכות תפקידיו בסדרה "ג'סי" ובסרטי "היורשים", והוא גם גילם את בנו של אדם סנדלר בסרט "מגודלים". לפני מותו, בויס היה אמור לשחק לצדו של סנדלר בסרט "יובי יציל את האלווין" מבית נטפליקס, אך בעוד שהוא לא הספיק לצלם את אותו תפקיד - הוא כן הותיר אחריו מספר פרויקטים שכבר הספיק להשתתף בהם.

בשנתיים שחלפו מאז לכתו, בויס הופיע בסרט השלישי בסדרת "היורשים", כמו גם בסדרות "גברת פלטשר" ו"Paradise City", וכעת - אחרי מספר עיכובים - הפרויקט הקולנועי האחרון בהחלט שלו מגיע גם הוא למסכים: "Runt", מותחן אינדי חדש שהוקרן לראשונה בפברואר 2020 בפסטיבל קולנוע מקומי בקליפורניה, והחל מ-1 באוקטובר יופץ בארה"ב באופן רשמי. בויס הוא השחקן הראשי בסרט, לצד קאסט שכולל גם את בריאנה הילדברנד ("דדפול"), טיצ'ינה ארנולד ("כולם שונאים את כריס") וג'ייסון פטריק ("נשיכות קטנות"). 

"Runt", שהטריילר הראשון שלו נחשף בימים האחרונים, מציג את המפגש בין הנער האבוד קאל (בויס) לבין נערה בשם גבריאלה, מי שנמצאת בזוגיות עם בן זוג מתעלל. הסרט עוקב אחר המסע הקשה והאלים שקאל נשאב לתוכו, בעודו מתבגר להיות בחור עצמאי, נטול הורים מתערבים או הכוונה כלשהי. בשיחה עם מגזין דדליין מתחילת החודש, הוריו של בויס תיארו את ההתרגשות שלהם לקראת תפקידו האחרון, והסבירו ש"הסרט הזה חשוב לאקלים שאנחנו חיים בו היום. קמרון היה גאה לגמרי בסרט הזה, ואנחנו מאמינים שההופעה העוצמתית שלו תשפיע עמוקות על מעריציו מסביב לעולם".