אחרי בן אפלק ואסף אבידן, גל הסלבס שמשתמשים באפליקציות להיכרויות נמשך. ואם יורשה לנו, הוא אפילו במגמת עלייה, כי אם כל הכבוד לאפלק ואבידן, רק תארו לעצמכם את החדווה שבפגישה עם שרון סטון באפליקציה. השחקנית בת ה-61, שבשנה שעברה ניהלה מערכת יחסים עם איש הנדל"ן האיטלקי אנג'לו בופה  (שענה על כל הציפיות שלנו מסטון והיה צעיר ממנה בכ-19 שנים), פנתה הלילה בקריאה למפעילי אפליקציית ההיכרויות באמבל וטענה שהיא מנסה להשתמש בה - אך חסומה.

"נכנסתי לאת ההיכרויות באמבל והם סגרו את החשבון שלי", צייצה סטון בטוויטר בעודה מתייגת את חשבון הטוויטר הרשמי של באמבל. "כמה משתמשים דיווחו שאין סיכוי שזאת אני! היי, באמבל, להיות אני זאת סיבה לפסילה? אל תשאירו אותי מחוץ לכוורת". בציוץ נוסף, פרסמה סטון צילום מסך מהאפקליצה, בו נכתב "חשבונך נחסם כיוון שקיבלנו מספר דיווחים על כך שהפרופיל שלך מזויף" וכן "אנחנו מחויבים לשמור על באמבל בטוחה".

הכוורת והדבורים בציוץ של סטון הן מהסמלים המזוהים של האפליקציה, שזכתה לפופולריות בשנים האחרונות כחלופה פמיניסטית יותר לטינדר או אוקיי קיופיד. באמבל מתגאה בכך שהיא מעניקה לנשים את הכוח (והאחריות) לפתוח בשיחה, מה שאמור לצמצם את כמות ההטרדות שנשים חוות בה. ב-2018 דווח גם כי יותר מ-80% מצוות הניהול של באמבל מורכב מנשים, מה שיכול להסביר מדוע סטון, פעילה ותיקה למען שוויון מגדרי, תעדיף להשתמש דווקא באפליקציה הזו.

לפני כחודשיים, בראיון למגזין "אלור", התוודתה שסטון שבגילה ובמעמדה היא מתקשה ליצור קשרים חברתיים חדשים, ושלעתים קרובות היא חשה בדידות. "חסר לי שאנשים יזמינו אותי לארוחת ערב, שאנשים יזמינו אותי לעשות דברים... רוב האנשים המפורסמים מבלים הרבה זמן בגפם", אמרה. "אני מתה להתקשר למרגו מרטינדייל ולהגיד משהו כמו, 'אני ממש רוצה שתבואי אלי ושנאכל ארוחת ערב ביחד כי אני חושבת שאת הכי טובה בעולם, אבל אני לא רוצה שתחשבי שאני פסיכית'". את הראיון ההוא, אגב, סיכמה המראיינת ב"שוב, שתינו בוכות". ועל הרקע מכמיר הלב הזה, אנחנו פונים מכאן לבאמבל: החזירו לשרון סטון את החשבון שלה - כולם ראויים לאהבה.