כבר עשרה ימים שהוליווד מתקשה להתאושש ממפגן השירה של גל גדות וחבורת הסלבס ההוליוודיים, שהתיישבו איש-איש בביתו (בהתאם להוראות הבידוד), וזימרו בקול רם לתוך המצלמה של הטלפון שורה או שתיים מ"Imagine" של ג'ון לנון. זה התחיל בגל - סליחה, לא יכולנו להתאפק - של מאמרי ביקורת וציוצים בטוויטר נגד הסרטון, שנתפס בעיני גולשים רבים כחסר רגישות, ובעיקר כיהיר, נוכח העובדה שהשחקנים והזמרים המפורסמים (בהם נטלי פורטמן, ג'יימי דורנן, וויל פארל, קריסטן וויג וסיה) שוהים בבתיהם המרווחים, ובחרו שלא להפוך את הסרטון גם לאמצעי גיוס כספים.

האש הציבורית דעכה, אבל הוצתה מחדש בסוף השבוע, בעקבות ראיון של הקומיקאי, שדרן הרדיו ומנחה הטלוויזיה ג'ו רוגן. רוגן, שמקליט בביתו פודקאסט קומי-אקטואלי מצליח בשם "The Joe Rogan Experience" (החוויה של ג'ו רוגן), אירח בו לאחרונה קומיקאי נוסף בשם טום סגורה. בשיחה עם סגורה, התייחס רוגן לסרטון המחווה של גדות והכוכבים, כינה אותו "צעד אידיוטי" וואמר "ראית את הסרטון הזה של 'Imagine', עם כל הסתומים שהתאחדו כדי לשיר? זה לא הזמן - כשהסבתות של כולם מתות, אדיוטית מזוינת שכמוך - לשיר 'דמיינו שאין גן עדן'. גל גדות, מה שלא יהיה השם שלה, וונדר וומן? יש לה חיוך מקסים על הפנים, והיא כל כך שמחה לשיר. כאילו, היא מפתה אותך".

בהמשך, ניסו השניים לשער איך התרחש תהליך העבודה על הסרטון, ורוגן טען שלאף אחד מהמשתתפים לא היה נעים לסרב ליוזמה של גדות. "אם אני הייתי חבר שלה, הייתי אומר לה 'תקשיבי, את מדהימה. אני חושב שאת נהדרת, אבל זה רעיון מגוחך. זה כל כך חסר מודעות ומגוחך מאוד… זאת אומרת, יש איזו סבתא שמתה כי נחנקה מהקיא של עצמה, אבל אני מרגיש טוב יותר כי גל גדות יפה כל כך. יש אנשים שנראים כל כך מאוהבים בעצמם וצדקניים ברשתות החברתיות. הן חשפו את רוב הסלבס כטמבלים אמיתיים".

רוגן, שאת פניו אתם מכירים אולי מהנחיית "אפקט הפחד" בגרסתה המקורית או מהשתתפותו בסיטקום הניינטיזי "עיקר החדשות", חלק עלבונות גם לשאר הכוכבים והתייחס לכשרונות המוזיקליים שלהם: "זו גרסה נוראית", אמר, "אתם זמרים מחורבנים, למה אתם בכלל שרים בציבור?". סגורה מצידו התבדח "איבדתי את העבודה שלי במפעל אריזת בשר, אבל גל גדות שרה 'דמיינו'".