בשבוע שעבר פורסם כי קורי פלדמן, שחקן ששיחק בצעירותו בסרטים כמו "הגוניס" ו"אני והחבר'ה", יעלה סרט דוקומנטרי חדש בשם "My Truth: The Rape of 2 Coreys" (האמת שלי: האונס של שני הקורי-ם), שאמור לחשוף את זהות הכוכב ההוליוודי הגדול שאנס את חברו השחקן קורי היים בילדותו. כמובטח, הסרט עלה לרשת לצפייה בתשלום, וזהות הכוכב נחשפה: לפי פלדמן, האנס הוא השחקן צ'ארלי שין.

בסרט, שהופק באמצעות מימון המונים באינטרנט, חושף פלדמן כי שין התעלל בהיים על סט הסרט "לוקאס" בשנת 1986 וביצע בו מעשי סדום. שין היה אז בן 19 והיים בן 13 בלבד. "זה לא היה משהו שהיים אמר לי פעם אחת כבדרך אגב", אומר פלדמן, "זה לא היה 'אה, דרך אגב, זה קרה'. הוא אמר לי - 'צ'ארלי שין כופף אותי בין שני קרוואנים, החדיר לי שמן לפי הטבעת ואנס אותי לאור יום. כל מי שעבר בסביבה היה יכול לראות את זה'". היים, אגב, מת בשנת 2010 עקב סיבוך של דלקת ריאות, בגיל 38.

באתר אנטריימנט וייקלי נכתב כי אשתו לשעבר של פלדמן, השחקנית סוזאנה ספראוג' טוענת אף היא שהיים חשף בפניה פרטים על מעשי האונס: "הוא שיתף איתי שאנסו אותו על הסרט של 'לוקאס' בתור ילד קטן, הוא אמר לי שזה היה השחקן ששיחק לצדו והוא אמר לי שזה היה צ'ארלי שין שעשה את זה".כמו כן מדווח האתר כי בשנת 2017 שחקן בשם דומיניק בראסיה סיפר לעיתון הנשיונל אינקווירר כי היים סיפר לו את אותו הדבר: שצ'ארלי שין אנס אתו על הסט של "לוקאס", כשהשניים היו נערים. "הוא אומר לי שהם עישנו מריחואנה ועשו סקס, הוא אמר שהם עשו סקס אנאלי. היים אמר שאחרי שזה קרה צ'ארלי נהיה מאוד קר ודחה אותו. כשקורי רצה להשתעשע שוב, צ'ארלי לא היה בעניין".

הסרט התיעודי חושף פלדמן כי חוץ משין היו שרשרת של אנשים בהוליווד שהתעללו בהיים ובו, בין היתר השחקן ג'ון גריסון, המנהל מרטי וויס ואפילו בראסיה בעצמו. כל הארבעה, כולל שין, מכחישים שהיו מעורבים בהתעללות מינית כלשהיא. שין אף תבע בזמנו את בראסיה והנשיונל אינקווירר על הוצאת דיבה, אך בסופו של דבר ביטל את התביעה ושני הצדדים התפשרו מחוץ לבית המשפט. "צ'ארלי שין מכחיש מכל וכל את ההאשמות הללו", נמסר מנציגיו של השחקן אחרי העלאת הסרט התעודי, "הוא בהחלט מכחיש את הטענות".