"וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט בכיכובה של גל גדות, אמנם עוד לא יצא לאקרנים (זה אמור לקרות ב-2 באוקטובר, נכון לעכשיו), אבל הדיבור האינטרנטי סביבו כבר מסתכל אל עבר העתיד, כלומר הסרטים הבאים בסדרה. הבמאית פטי ג'נקינס, שביימה את שני הסרטים הראשונים של המותג המצליח, אמרה לאחרונה בראיון כי הסרט השלישי (שעדיין לא אושר רשמית) יהיה גם האחרון שלה.

ג'נקינס זכתה לשבחים רבים בעקבות "וונדר וומן" הראשון משנת 2017, שגולל את סיפור המקורות של דיאנה פרינס (גדות). רבים טענו כי היה זה סגנון הבימוי המובחן של ג'נקינס, כמו גם הכימיה שלה עם גדות ועם כריס פיין (שגילם את סטיב טרוור), שהפכו את הסרט למוצלח במיוחד, גם בקופות. אלא שבראיון שערכה ג'נקינס עם האתר הגרמני Geek היא חשפה כי שיתוף הפעולה הפורה הזה עם אולפני די. סי. והאחים וורנר "ככל הנראה" יימשך לעוד סרט אחד בלבד, ולא מעבר. 

"'וונדר וומן 1984' העניק לי את ההזדמנות לעשות הרבה דברים שלא יכולתי לעשות בסרט הראשון", סיפרה ג'נקינס, "שמחתי לספר את סיפור המקור של וונדר וומן, זו הייתה כמעט הלידה שלה, אבל לא ממש ראינו מה היא מסוגלת לעשות. מרגש אותי להראות אותה בשיא החוזק שלה, אבל גם חשוב מאוד שיהיה לה מאבק פנימי: היא אלה שמנסה לעזור לאנושות. היא לא רק מישהי שנלחמת רוע, היא מנסה להראות לאנשים רעים איך להשתפר. זו דילמה מעניינת. הסרט הבא יהיה ככל הנראה סרט 'וונדר וומן' האחרון שלי, אז אני חייבת להכניס אליו את כל מה שאני רוצה להראות. אני צריכה לחשוב על זה טוב טוב". 

מי שעוקב אחר דבריה של ג'נקינס לא אמור להיות יותר מדי מופתע, שכן הבמאית רמזה בעבר כי העתיד שלה בסרטי המותג מוגבל במיוחד. כך, למשל, ג'נקינס אמנם עובדת על סרט ספין אוף שיתמקד בדמותן של האמזונות מהסרט הראשון של "וונדר וומן", אך כבר הודיעה כי היא לא תביים אותו, אלא רק תשמש כמפיקה.

הדיבורים על הסרט השלישי של "וונדר וומן" כאמור עוד לא ממש החלו רשמית, אבל שמועות טוענות כי הסרט יכיל קפיצת זמן נוספת ויביא את דיאנה פרינס לתקופת חיינו הנוכחית. כמו כן, דיווחים שונים אף טענו כי עלילת הסרט תכיל התייחסות כלשהי לווירוס הקורונה. הסרט הרביעי, לעומת זאת, כלל לא נמצא על הרדאר של אף אחד כרגע, מכיוון שסרטי סולו של גיבורי על נוטים להכיל טרילוגיות בלבד. ג'נקינס, כאמור, כבר לא תהיה חלק ממנו, ולגדות יש לא מעט פרויקטים נוספים בקנה, כך שלא ברור אם סרט שכזה בכלל נמצא בתכנון.