אם בעבר הגעה של כוכב או כוכבת כלשהם לטקס הסיום של האוניברסיטה בה למדו היה נחשב אירוע חגיגי, בשבועות האחרונים מדובר בעניין שבשגרה. אחרי ששמות כמו טום הנקס וראיין ריינולדס (ואפילו גל גדות, שכלל לא למדה בארה"ב) כבר השתתפו באופן וירטואלי באותם טקסים חגיגיים, השבוע הגיע גם בראד פיט - ששלח מסר מצולם לבוגרי מחזור 2020 של אוניברסיטת המדינה של מיזורי.

פיט, יש לציין, אמנם נרשם לאוניברסיטה הזו בשנת 1982 ולמד בה תואר ראשון בעיתונות עם דגש על פרסום, אך מעולם לא סיים את התואר ופרש שבועיים לפני הסוף בכדי לעבור ללוס אנג'לס ולנסות את מזלו כשחקן. כך או כך, האוניברסיטה החליטה לתגמל את הבוגרים שלה במסר מיוחד מהכוכב. "בראד כאן מהבידוד", קרא השחקן על רקע ירוק במיוחד, "בטח מוזר מאוד לעשות את זה בזמנים האלה אבל אנחנו בעדכם, מהמרים עליכם שתהפכו את העולם למקום טוב יותר ומאחלים לכם בהצלחה בהמשך דרככם. אז עשיתם את זה, הצלחתם! תיהנו וברכות שוב. תחשבו בגדול".

מחווה יפה? בהחלט, והאינטרנט היה אולי מסתפק בלהתייחס אליה ככזו, אבל אי אפשר שלא לשים לב לכך שפיט מתהדר בימים אלה ברעמת שיער ארוכה ובלונדינית, ככל הנראה עקב חודשים של מחסור בביקורים אצל מעצבי השיער. רבים, למשל, השוו אותו לשאגי מ"סקובי דו" וכתבו בין היתר: "מגניב שהוא עשה את זה, עכשיו איפה סקובי?", או "אם האחים וורנר ירצו לעשות גירסת לייב אקשן של סקובי דו, נראה שהם יודעים לאן ללכת". 

תגובות אחרות היו מעט יותר כלליות כמו "לבראד פיט ולאמא שלי יש כמעט את אותה התספורת", "שיער הבידוד של בראד פיט הוא טוב יותר משל כולנו" ו"אם הוא ימשיך ככה, הוא יגיע למשהו שמזכיר את 'רוחות של תשוקה'".

לפי השמועות מעבר לים, מי שזוכה לראות לא מעט את השיער של פיט בשבועות האחרונים היא אליה שוקט בת ה-31, כוכבת "משפחה בהפרעה" ו"משלחת חיפוש". על פי דיווח של המגזין Us Weekly מתחילת החודש, שוקט בילתה לא מעט זמן בביתו של פיט במהלך תקופת הקורונה. במגזין ציטטו גם מקורב לשניים שסיפר כי "הם מבלים המון ביחד. הם גרים במרחק של 10 דקות אחד מהשנייה, אז אליה כל הזמן הולכת או נוסעת באופניים לבית של בראד כשיש להם זמן להעביר". אם כבר שכנים, שוקט ופיט חולקים שכונת מגורים גם עם אנג'לינה ג'ולי, שהתגרשה מפיט אחרי זוגיות של יותר מעשור.