בחודש יולי 2019, כשכולנו חשבנו שקורונה זו רק סוג של בירה, אולפני מארוול הכריזו על השלב הרביעי ביקום הקולנועי שלהם, ולקראת סוף ההכרזה הגיעה בשורה: הולך להיות סרט רביעי בסדרת "ת'ור" בכיכובו של כריס המסוורת'. הרבה גבות הורמו בזמנו, שכן מארוול ידועה בחיבתה לטרילוגיות, וכל שאר גיבורי העל בחבורה כמו איירון מן וקפטן אמריקה זכו לשלושה סרטים בלבד (פלוס ארבעה סרטי "הנוקמים"), וסיפוריהם הגיעו לסופים מספקים בסרט האחרון בסדרת "הנוקמים". לכך נוספו דיווחים על כך שהמסוורת' עצמו מתכנן לפרוש מהמותג לאחר "הנוקמים: סוף המשחק", כך שקיומו של "ת'ור: אהבה ורעם", שעתיד לצאת בשנת 2022, היה תעלומה אחת גדולה.

אלא שלפחות מבחינתו של המסוורת', כנראה שאין שום תעלומה אלא דווקא הבטחת הכנסה די מבורכת, ומתברר שהשחקן דווקא לא ממהר לתלות את הפטיש כפי שכולם חשבו. בראיון חדש למגזין הפולני Elle Man שייצא החודש, נשאל המסוורת' האם הוא מתכנן לפרוש לאחר "אהבה ורעם", והכוכב החל פשוט לצחוק: "אתם משוגעים?! אני לא מתכנן שום תקופת פרישה בקרוב".

"ת'ור צעיר מדי בשביל זה, הוא רק בן 1,500 שנה", התבדח המסוורת', "זה בהחלט לא סרט שבו אני אומר להתראות למותג הזה. לפחות כך אני מקווה". ובכך למעשה שם השחקן סוף לשמועות שהוא מאס בדמות.

כמו כן חשף המסוורת' כי הפקת הסרט כבר נכנסה לשלביה הראשונים באוסטרליה (מקום מגוריו של השחקן), וכי הכוכבת שלצדו, נטלי פורטמן, כבר נחתה ביבשת מוקדם יותר החודש כדי להתכונן לצילומים. בראיון אחר מוקדם יותר השנה ציין כי הוא מצפה שהתסריט יהיה להיט ענק בקרב מעריצים: "זה אחד התסריטים הכי טובים שקראתי מזה שנים", אמר. "זו הגירסה הכי קיצונית של הבמאי טייקה ואייטיטי, והוא במיטבו. אם הגירסה שקראתי תהיה זו שנלך עליה, זה הולך להיות די מטורף". ואייטיטי ("ג'וג'ו ראביט") ביים גם את "ת'ור: ראגנארוק", ואחראי למתיחת הפנים של הדמות, שהפכה בסרט להרבה יותר קלילה וקומית.

"אהבה ורעם", כאמור, צפוי להכיל איחוד בין המסוורת' לפורטמן, שתשוב לגלם את ג'יין פוסטר לאחר היעדרות של תשע שנים מהיקום הקולנועי של מארוול (הופעתה האחרונה כג'יין הייתה בסרט "ת'ור: העולם האפל" ב-2013, ואחריו פרשה פורטמן מהתפקיד. בין השאר נטען כי השחקנית לא הייתה מרוצה מהדמות שנכתבה לה, וכי ניסתה לשכנע את מארוול שישכרו את הבמאית פטי ג'נקינס לביים את "העולם האפל". כשנסיונותיה לא צלחו, החליטה לעזוב את הסרטים המצליחים) והיא אף עתידה לגלם במהלך הסרט את הגירסה הנשית של ת'ור. בנוסף יככבו בו טסה תומפסון שתשוב לגלם את ואלקירי, וזוכה האוסקר כריסטיאן בייל, שנודע בכלל עקב גילומו של גיבור על מתחרה - באטמן.

כאמור, השמועות על פרישתו של המסוורת' הן לא עניין חדש: כבר בתחילת שנת 2018 אמר השחקן דברים בראיון שנשמעו כאילו הוא סיים עם המותג: "מבחינת חוזים, נכון לעכשיו - כן, זהו. אני סיימתי", אמר בזמנו, "לא אגלם יותר את הדמות". אלא שהמסוורת' ככל הנראה התייחס לחוזה שלו, שאכן הסתיים רשמית לאחר "סוף המשחק", אך ככל הנראה חודש מאז למספר סרטים לא ידוע. בנוסף, בשנת 2019 הכריז השחקן שהוא לוקח פסק זמן מהוליווד כדי לבלות קצת זמן עם משפחתו, מה שהצית מחדש שמועות על כך שת׳ור והוא כבר לא.