"חדר משלי" של לידיה מורוזוב, סטודנטית מבית הספר "מנשר" לאמנות, הוא הזוכה בתחרות ליצירה דוקומנטרית צעירה של קרן פרלוב שהתקיימה אמש בסינמטק תל אביב. הפרס מוענק מדי שנה בערב הוקרה ליוצר הקולנוע הדוקומנטרי המנוח דוד פרלוב, שהלך לעולמו בשנת 2003. מענק קרן פרלוב לזוכה עומד השנה על שווי 40,000 שקלים. 

בנימוקי חבר השופטים לזכייתה של מורוזוב נכתב: "ההחלטה הייתה קשה, ההצעות היו טובות מאוד ובסופו של דבר החלטנו לבחור בסרטה של לידיה מורוזוב. מדובר בפורטרט משפחתי המכיל בתוכו דיאלוג בין דורי המאפשר מבט עמוק לנפשה של היוצרת המתעצבת. הסרט מתרחש בחלל קולנועי אינטימי של שלושה חדרים בלבד בו גרה משפחה של נשים בלבד, מהגרות ממוסקבה". כמו כן, צוות השופטים ציין לשבח גם את הצעתה של שי-לי עטרי - "בחלומות שלי אני רואה אותך". 

סרטה של מורוזוב זכה בפרס בתום תהליך המורכב משני שלבים. בשלב הראשון, מועברות ההצעות לסרטים שהוגשו לוועדת לקטורים אשר בוחרת מתוכם את חמש ההצעות הטובות ביותר. בשלב השני, חמשת הנבחרים עולים לשלב הגמר בו הם מציגים את הצעותיהם במסגרת אירוע הפיצ'ינג המסורתי, שהתקיים אמש. פאנל השופטים כולל אנשי תעשייה העוסקים בתחום הקולנוע הדוקומנטרי - ד"ר נועה רגב, מנכ"ל סינמטק ירושלים וארכיון ישראלי לסרטים, דנה גובי, מנהלת שירות הסרטים במשרד התרבות והספורט, אורלי מלסה, מנהלת אומנותית בקרן רבינוביץ' לאומנויות, מיקי פולונסקי, במאי וזוכה קרן פרלוב לשנת 2014 ויעל פרלוב, עורכת ומפיקה, בתו של דוד. 

קרן פרלוב מייסודם של קשת, קרן רבינוביץ' לאמנויות ומשפחת פרלוב הוקמה בשנת 2004, כחודש לאחר מותו של דוד פרלוב, אשר יצירתו החשובה ביותר "יומן", אסופה של סרטים דוקומנטריים אשר צילם במשך 10 שנים, מהווה אבן יסוד של הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי. הקרן נוסדה במטרה לעודד ולתמוך בסטודנטים צעירים העוסקים ביצירה תיעודית ולשמר את משנתו הקולנועית של דוד פרלוב, שראה בעשייה הדוקומנטרית את תכלית חייו.