מאז יוני 2019, אז יצא "ספיידרמן: רחוק מהבית", מעריצי מארוול בכל העולם מחכים בכיליון עיניים לסרט הבא בסדרה - זה שאמור לפתוח את השלב הרביעי של היקום הקולנועי. בינתיים הם מסתפקים בסדרות שיוצאות בשירות הסטרימינג דיסני פלוס (שבינתיים לא זמין לצפייה בארץ), למרות שזה לא בדיוק אותו דבר. אבל בקרוב זה קורה: ב-8 ליולי עתיד להגיע לאקרנים "האלמנה השחורה", הסרט החדש והמצופה והשני בהיסטוריית האולפנים ששם במרכזו גיבורה אישה.

סקרלט ג'והנסון, שמגלמת את נטשה רומנוף במותג הסרטים הפופולרי, מקבלת לראשונה סרט סולו אחרי שנים רבות ששימשה ככינור שני לגיבורים הגברים. בעודה על סט הצילומים לסרט הזה, דיברה ג'והנסון בפתיחות על דמותה, ועל האופן בו התייחסו אליה כ"פיסת תחת" בסרטים הקודמים ועסקו בדמותה בהיפר-מיניות. "אני מתכוונת, אם מסתכלים אחורה על 'איירון מן 2', זה היה סרט כיפי והיו בו הרבה רגעים מעולים, אבל התייחסו אל הדמות בצורה כל כך מינית, אתם יודעים?", תיארה ג'והנסון למגזין Collider בזמן ביקור עיתונות על הסט מ-2019, שתוכנו פורסם מוקדם יותר השבוע. "ממש דיברו עליה כאילו שהיא רכוש או חפץ או משהו - כמו פיסת תחת, באמת. וטוני (טוני סטארק, בגילומו של רוברט דאוני ג'וניור, כ.ש) אפילו קורא לה ככה באיזה שלב. מה הוא אומר? 'אני רוצה קצת'".

ג'והנסון המשיכה: "הוא גם קורא לה 'חתיכת בשר', ואולי אז זה אפילו הרגיש כמו מחמאה. אתם מבינים למה אני מתכוונת? כי החשיבה שלי הייתה שונה. אולי אפילו הערך העצמי שלי נמדד מול ההערות מהסוג הזה". בהמשך הראיון השחקנית הוסיפה ואמרה כי הדמות משתמשת במיניות שלה כ"אמצעי להרגיש" וגם כטקטיקה לתמרן את האנשים סביבה. בהמשך, השחקנית כינתה את ההקרבה שדמותה ביצעה ב"הנוקמים: סוף המשחק" בתור "חזקה להפליא". 

"האלמנה השחורה", שמגיע לקולנועים בתחילת החודש הבא, יספר את סיפור המקור של רומנוף ויסביר איך הפכה לסוכנת הקטלנית שהיא. עלילתו תתרחש בין אירועי "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ועד ל"הנוקמים: מלחמת האינסוף". מלבד ג'והנסון יככבו בסרט גם פלורנס פיו ("נשים קטנות"), או. טי. פגבנל ("סיפורה של שפחה") ודיוויד הארבור ("דברים מוזרים").