ג'ורג' קלוני ידוע בהוליווד בתור שחקן שנהנה במיוחד למתוח את חבריו לקאסט בכל סרט שבו הוא משתתף, אבל זה לא אומר שהוא לא יכול ליפול קורבן לאחת בעצמו. עכשיו, בראיון למגזין GQ - שנערך לרגל עליית הסרט החדש בכיכובו ובבימויו, "שמי חצות", לנטפליקס - קלוני נזכר בחוויה המתסכלת וחושף את האיש שעמד מאחוריה: בראד פיט.

במהלך הראיון, קלוני סיפר כי בזמן שהשניים צילמו את "אושן 12" בשנת 2004 באזור אגם קומו שבאיטליה, אותה קלוני מכיר היטב, פיט החליט לגרום לו להיראות כמו דיווה הוליוודית מתנשאת במיוחד. "הוא שלח מזכר לכל האנשים בעיירה - העיירה שלי, שבה חייתי במשך שנים - ואפילו דאג שיתלו אותו על עמודי חשמל וטלפון", סיפר. אז מה היה כתוב במכתב? לפי קלוני, תושבי העיירה התבשרו כי "הסרט מגיע לעיר ובבקשה תפנו לג'ורג' קלוני רק כמר קלוני או בשם הדמות שלו, דני אושן, ואל תסתכלו לו בעיניים". "בעיתון המקומי היו כותרות כמו 'דיווה, ג'ורג' קלוני הוא דיווה'", נזכר השחקן, "זה היה סיפור נוראי, אבל אחר כך התנקמתי בו". 

קלוני אף חשף מתיחות נוספות שהתרחשו על הסט, כמו למשל אחת בה הוא איתגר את פיט ואת דון צ'ידל לבלות לילה שלם בתוך בית "רדוף רוחות" תמורת עשרת אלפים דולר. "היה על זה ספר איטלקי אז המצאנו סיפור על כך שהאחוזה הזו רדופת רוחות", סיפר, "אז שלושתנו, יחד עם מאט דיימון, לקחנו סירה לבית ונכנסנו פנימה ב-3 לפנות בוקר. הגענו למסקנה שנעניק 10,000 דולר למי שיבלה את הלילה באחוזה עם נר אחד בלבד, שישה גפרורים ובקבוק יין". 

קלוני חשף כי פיט וצ'ידל אכן הסכימו בתחילה לעשות זאת, אבל בהמשך הלילה קיבל מהם שיחה בה התחננו בפניו "לעזאזל עם זה, תוציא אותנו מהבית הזה". יחד עם זאת, קלוני הבהיר כי כל המתיחות לא השפיעו על החברויות של השחקנים, וכי כולם נהנו מאוד לעבוד זה עם זה ו"עדיין חברים מאוד קרובים". 

וכמו קלוני עצמו כבר הוכיח, משתלם להיות חברים שלו. באותו ראיון בדיוק השחקן גם דיבר על השמועה שנפוצה לפני מספר שנים, לפיה הוא שלח ל-14 מחבריו מזוודות בהן מיליון דולר במזומן, והודה כי מדובר באמת לאמיתה. "פשוט חשבתי, שאם אני אדרס על ידי אוטובוס, כולם יכנסו לצוואה", הסביר, "אז למה לעזאזל אני צריך לחכות שאידרס על ידי אוטובוס?".