הרבה לפני שהיא הפכה להיות מייסדת של מותג בגדי יוגה, קייט הדסון הייתה מלכת הקומדיות הרומנטיות. כך שכשהיא הגיעה להתארח בפודקאסט של Goop בהנחייתה של גווינת' פאלטרו, עוד שחקנית שידעה קומדיה רומנטית או שתיים, הן לא יכלו שלא לנהל שיחה על הנשיקות הכי זכורות שלהן על המסך.

אינספור ראיונות אחרים עם שחקנים ושחקניות כבר לימדו אותנו שהרגעים הרומנטיים על המסך רחוקים מלהיות כאלה מאחורי הקלעים, אלא אם כן יש על הסט כימיה באווירת בראנג'לינה, ולכן כשפאלטרו שאלה את הדסון עם מי הייתה הנשיקה הטובה ביותר שלה על סט הצילומים - היא דווקא בחרה לדבר על הנשיקות הגרועות ביותר, שהיו עם מת'יו מקונוהיי. "בכנות, אני מרגישה שלא היו לי מנשקים כל כך טובים", הסבירה, "אני חושבת שהיו צריכים להיות לי טובים יותר".

הדסון ומקונוהיי שיחקו יחד ב"איך לאבד בחור ב10 ימים" ו"המרוץ לזהב", והנשיקות שלהם, מתברר, היו די איומות, אם כי לא בהכרח באשמת השחקן. "בכל פעם שנישקתי אותו קרה משהו - נזלת, רוח", סיפרה הדסון, "כשהתנשקנו, למשל, בסוף של 'המרוץ לזהב', היינו על החוף אחרי התרסקות המטוס, והייתה לו נזלת על כל הפרצוף". 

מתוך "איך לאבד בחור ב10 ימים" (צילום: Paramount Pictures)
הנשיקה הזאת דווקא עבדה. מת'יו מקונוהיי והדסון ב"איך לאבד בחור ב10 ימים" | צילום: Paramount Pictures

פאלטרו הוסיפה את שני הסנט שלה בנושא ושאלה את הדסון אם היא מרגישה שלנשיקות יש האלה לפעמים "אנרגיית אחים" כשהיא עובדת עם מישהו יותר מפעם אחת, ואמרה שכך היא הרגישה בכל פעם שנישקה את רוברט דאוני ג'וניור, שותפה לסרטי מארוול. "עם רוברט, כשנישקתי אותו, זה היה כזה 'אתם צוחקים עלי, זה ליטרלי כמו לנשק את אח שלי'", הסבירה

בסופו של דבר הדסון נזכרה בנשיקה אחת טובה, אבל כזו שלא זכינו לראות כצופים. "מי שנישק טוב, אבל לא ראיתם את זה כי זה ירד בעריכה, היה בילי. בילי היה טוב", סיפרה בהתייחסות לבילי קרודופ, לצדו שיחקה ב"כמעט מפורסמים" בשנת 2000 - תפקיד שזיכה אותה בפרס גלובוס הזהב ומועמדות לאוסקר. פאלטרו, מצדה, ענתה: "הוא נראה כאילו הוא מנשק טוב".

אבל החלק המעניין ביותר בשיחה היה דווקא מה שהדסון לא חשפה. "יש אדם מפורסם שהיה לך עניין איתו והעולם לא יודע על זה?", שאלה אותה פאלטרו. קייט פרצה בצחוק וענתה ללא היסוס: "הו כן. מה זאת אומרת? לכולם יש כזה, לא? אם מישהו אומר שלא, הוא משקר".