הריסון פורד מככב בשוברי קופות עוד לפני שבגין עלה לשלטון. ובכל זאת, גם בגיל 78, הוא ממשיך לעמוד בראש המותג אותו מוביל כבר מאז תחילת שנות ה-80 - "אינדיאנה ג'ונס". בקיץ השנה עומד לצאת הסרט החמישי בסדרת הסרטים המצליחה, הצילומים נערכים בימים אלו ממש, ופורד כבר צועד שוב בנעליו של הארכיאולוג הנערץ בתולדות הקולנוע.ומסתמן שפורד לוקח את העבודה מאוד ברצינות; לפי מגזין הדיילי מייל, פורד נכנס למשטר אימונים מרשים במיוחד, על אחת כמה וכמה עבור אדם בגילו.

לפי הפרסום, פורד רוכב על אופניים כל יום כ-40 מיילים (מעל 64 ק"מ) ויוצא להליכות, זאת לאחר שנת לילה בת שש שעות בלבד. וזה לא הכל: פורד משקיע באימונים המפרכים האלה בשעות שמגיעות לפני ימי צילום, שבפני עצמם נמשכים 11 שעות. "זה משטר קפדני שעובד כמו שעון", אמר מקור למגזין ה-Mirror. "הוא מתעורר, אוכל, יוצא לרכיבת אופניים ארוכה, ואז מגיע לסרט בשש בערב לסט. למלון הוא חוזר בחמש בבוקר. זה משטר שכל אדם צעיר ממנו בהרבה היה מחשיב לעונש".

הריסון פורד חוזר לדמותו של אינדיאנה ג'ונס (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
על המסך כבר ארבעה עשורים. הריסון פורד ב"אינדיאנה ג'ונס" לאורך השנים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

לפי הדיילי מייל, פורד רוכב על אופני הרים יקרים במיוחד (מחירן נאמד בכ-12,000 לירות שטרלינג), ומלווה בצוות אבטחה ובעוזרו האישי. למרות שפורד בפירוש נמצא בכושר מצוין, ההפקה נעזרת בכישוריו של פעלולן מקצועי. אותו פעלולן אף היה מעורב בתאונה על הסט, כאשקר נפל מהאופנוע שלו. הפעלולן לא נפצע, אך הצילומים הופסקו בגלל נזק שנגרם לאופנוע עצמו. 

מדובר אמנם בכשל הפקתי מינורי, אבל הפקת "אינדיאנה ג'ונס" החמישי לא יכולה להרשות לעצמה, כך נדמה, יותר מדי עיכובים; הסרט, אותו מביים ג'יימס מנגולד (סטיבן ספילברג, שביים את ארבעת הסרטים הראשונים, מפיק את הסרט הנוכחי), היה אמור לצאת כבר ביולי 2019 אך נדחה בשנה. כשמגפת הקורונה הגיעה, הפקת הסרט נדחתה בעוד שנה שלמה, כמו רוב התוצרת ההוליוודית של שנת 2020 הידועה לשמצה. אם יש גורם אחד שככל הנראה לא יעכב את ההפקה יותר מדי, הרי זה הריסון פורד: עם מחויבות כזו, סביר שהשחקן הוא הגורם היציב ביותר על הסט.