גווינת' פאלטרו כנראה כבר הבינה שלא משנה איזה מוצר או מיזם חדש היא תשיק, יש סיכוי לא מבוטל שבסוף יתנפלו עליה מסיבה כזו או אחרת. לאחר שחטפה לא מעט ברשתות על נר חדש שיצרה בריח הוואגינה שלה, פאלטרו פונה שוב לעוקביה - ושוב לא מתקבלת בזרועות פתוחות במיוחד.

מוקדם יותר השבוע עלתה ב-Goop, אתר הלייף סטייל של פאלטרו, כתבה על ויברטורים לשימוש לבד או יחד עם פרטנר. הרשימה שפרסמה פאלטרו זכתה לתגובות לא בדיוק אוהדות ברשתות החברתיות, לאחר שאנשים חשבו שזה ממש לא הזמן עבור השחקנית לקדם מכירה של צעצועי מין - כאשר העולם כולו נמצא במשבר בריאותי וכלכלי.

"היא צריכה להפסיק ולהשיג קצת הגינות", צייצה עוקבת אחת בטוויטר, בעוד אחרת ביקשה ש"שמישהו ישתיק את האישה הטיפשה הזאת!". מגיב נוסף כתב ש"כנראה היה לה צעצוע כזה באוזן כי היא לגמרי לא איתנו". 

אחת העוקבות של פאלטרו לקחה את הכעס כלפיה צעד אחד קדימה וכתבה: "בזמן כזה של מחלה, קושי ועצב? גווינת' פאלטרו רק חושבת על תשומת לב ולעשות כסף מהלקוחות העממיות שלה? האישה הזאת מביכה. אין לה גבולות. תתביישי לך גווינת' פאלטרו. את חתיכת חרא מגעילה!".

נראה, אגב, שנושא הצרכים המיניים בזמן בידוד מעסיק את גווינת' כבר תקופה. זמן קצר לפני עליית הכתבה המדוברת, פאלטרו ובן זוגה בראד פלצ'וק (שכותב ומפיק עם ריאן מרפי את רוב הסדרות שלו) התיישבו לשיחת יוטיוב עם יועצת אינטימיות, שם הם סיפרו כמה קשה להיות כל היום בבית עם כלבים ושני טינאייג'רים (אפל בת ה-15 ומוזס בן ה-13, מנישואיה של פאלטרו לכריס מרטין).

פאלטרו סיפרה באותה שיחה כי "יש לי חברה טובה שידעה שנדבר היום, וקשה לה להרגיש מינית בתקופה הזאת. היא אמרה שגם לכמה חברות שלה יש את אותה הבעיה", ושאלה את היועצת אם יש לה עצות עבור אותן נשים בנוגע לדרכים להתחבר שוב למיניות שלהן. פאלטרו כמובן לא ציינה כי אותה "חברה ששואלת" זו היא בעצמה, אבל כמה גולשים כן תהו האם מדובר בצירוף מקרים - שכן ימים בודדים לאחר מכן השחקנית כבר העלתה המלצות לצעצועי מין.