חמישה ימים אחרי שנחשפה באתר וואלה עדותו של השחקן יהודה נהרי, שטען כי אסי עזר הטריד אותו מינית לפני כעשור, עזר עבר בדיקת פוליגרף ונמצא דובר אמת. בהודעה שהוציא הבוקר (שני) רונן משה, יועץ התקשורת ששכר עזר לטיפול במשבר, נכתב כי המנחה עבר אתמול בדיקת פוליגרף לבקשת קשת 12 במכון "אלדד מירון" ובה, כך לפי הודעה, עזר נמצא דובר אמת בגרסתו.

במהלך הבדיקה שערך מירון, מי שהיה ראש יחידת הפוליגרף במשרד ראש הממשלה, נשאל עזר את השאלות הבאות:

  1. האם חשפת איבר מינך בפני יהודה נהרי בניגוד לרצונו לפני כעשור בדירתך בתל אביב?
  2. האם התנשקת בהסכמה מלאה עם יהודה נהרי באותה פגישה?
  3. האם עשית מעשה מיני כלשהו בכפייה ביהודה נהרי לפני כעשור בדירתך בתל אביב?

על השאלה הראשונה האם חשף את איבר מינו בפני נהרי בניגוד לרצונו ענה עזר שלא, על הנשיקה ענה עזר שכן ועל שאלת המעשה המיני בכפייה השיב עזר כי זה לא קרה. בכל התשובות יצא, כאמור, דובר אמת. לפי הדיווח באתר וואלה, גם נהרי עבר בדיקת פוליגרף ונמצא אף הוא דובר אמת.

לפי ההודעה, ממצאי הבדיקה קבעו כי בפענוח מדפסי הבדיקה לא אובחנו תגובות המאפיינות אמירת שקר לשאלות הרלבנטיות. לסיכום וחוות הדעת לפי ההודעה נכתב: "על פי ממצאי הבדיקה הנדון מאובחן כדובר אמת בתשובותיו לשאלות הרלבנטיות בבדיקה". על הפרסום הגיב נהרי בעמוד האינסטגרם שלו: "אסי, אני מזמין אותך לבדיקת פוליגרף משותפת שתתועד במכון שיוסכם על שני הצדדים ובשאלות שניסוחן יקבע על ידי".

View this post on Instagram

A post shared by Assi Azar (@assiazar)

במקביל, העלה עזר פוסט לעמוד האינסטגרם שלו בו הוא מתייחס למקרה. "אני מבין את הרגישות העצומה שנדרשת כשמישהו או מישהי מתלוננים על הטרדה מינית, אני מבין את הצורך המידי להאמין ולתמוך מיד במתלונן והמתלוננת. זה הדבר הנכון לעשות", כתב השחקן באותו פוסט. "ועדיין, מצאתי את עצמי בסיטואציה שבה מאשימים אותי במשהו שלא עשיתי. הימים האחרונים היו קשים ומורכבים עבורי ועבור האנשים הקרובים לי. הדבר היחיד שנתן לי תקווה היא האמת. תודה שחיזקתם אותי בימים האלה, זה לא מובן מאליו, תודה שהאמנתם לי, זה ריגש אותי מאד. אסי". 

ביום רביעי האחרון השחקן יהודה נהרי ("ימים נוראים", "זגורי אימפריה", "תיכון השיר שלנו") העיד כי איש הטלוויזיה אסי עזר הטריד אותו מינית לפני כעשור כאשר נבחן לתפקיד בסדרה "להיות איתה" בבימויו של עזר. נהרי הגיש תלונה במשטרה בינואר 2021, תשע שנים לאחר המקרה, ולפי וואלה, התיק נסגר בגלל התיישנות. עזר הגיב על המקרה: "פגשתי את יהודה לפני למעלה מעשר שנים בביתי לפגישה חברית ונעימה שבמהלכה אף התנשקנו. כל שאר הדברים שמתוארים בכתבה לא קרו מעולם". 

לפי עדותו של נהרי, "אחרי 20 דקות, חצי שעה, משהו כזה, הוא עובר לספה הגדולה ומזמין אותי להתקרב, 'בוא נדבר רגע, אני רוצה להכיר אותך'. באיזשהו שלב הוא פשוט התחיל לגעת בעצמו באיבר המין והוא אומר לי 'אני מאוד נמשך אליך, תראה מה אתה גורם לי'. אני מסתכל ואני קצת המום, אמרתי לו 'אני ממש לא מעוניין'". לדברי נהרי, עזר המשיך לנסות לשכנע אותו, התקרב אליו ונגע בו גם לאחר שיצא למטבח וחזר, ונהרי הדגיש כי הביע את סלידתו מהסיטואציה. לאחר הפרסום הוסיף השחקן כי הוא "מקבל מסרים שהקריירה שלי מחוסלת".