הקריירה ההוליוודית של אנה דה ארמס אמנם רק התחילה, אבל השחקנית כבר הספיקה לאבד כמה מהמעריצים האדוקים ביותר שלה. דה ארמס, כוכבת הסרט "רצח כתוב היטב", צפויה לככב בקרוב גם בסרט החדש מבית ג'יימס בונד, "לא זמן למות", כמו גם בדרמה ביוגרפית בה תגלם את מרילין מונרו. בינתיים, את השבועות האחרונים היא מבלה לצד בן הזוג שלה, בן אפלק, בזוגיות שסופגת לא מעט ביקורת.

על פי עדות שצפה ברשת בתחילת החודש, תמונות הפפראצי הרבות שמציפות את התקשורת - בהן דה ארמס מוצגת לצד אפלק בעוד טיול מחוץ לבידוד - הן יוזמה של השחקנית עצמה. לפי אחד הגולשים, הוא שמע במו אוזניו את דה ארמס מזמינה צלמי פפראצי כאשר היא ואפלק יצאו מביתו של השחקן. הטענה לפיה דה ארמס מזמינה את צלמי הפפראצי לתעד את הזוגיות שלה התקבלה בזרועות פתוחות על ידי כמה גולשים, והיא הואשמה אותה ב"טעם רע" ובהיותה "זונת פרסום".

בצל כל הביקורת, דה ארמס עדיין זכתה לגיבוי משמעותי - חשבון הטוויטר ArmasUpdates, המשמש כמעין מועדון מעריצים לא-רשמי של השחקנית ומספק עדכונים שוטפים אודותיה. עכשיו, מתברר כי מערכת היחסים הזו בין כוכבת לעמוד מעריצים היא לא יותר מחד צדדית. בציוץ שהעלה בשבוע שעבר, חשף מפעיל העמוד כי החשבון, הזוכה ליותר מ-12 אלף עוקבים, נחסם על ידי לא אחרת מדה ארמס עצמה. "ברייקינג: המועמדת לגלובוס הזהב וכוכבת הקולנוע אנה דה ארמס חסמה אותנו לאחרונה!", נכתב בציוץ בצירוף צילום מסך המתעד את החסימה.

לפי כמה מעוקביו של העמוד, החסימה של דה ארמס נבעה מההחלטה שלו "להאשים" אותה בהתנהגות לא ראויה בכל הנוגע להתפרצות הקורונה. ציוצים מהתקופה האחרונה אשר הכילו צילומי פפראצי של השחקנית ובן זוגה, כללו כיתובים כמו "אנה דה ארמס ובן אפלק צועדים עם הכלבים שלהם במקום לשלם למגיפה כדי שתיעלם" או "אנה דה ארמס ובן אפלק שותים קפה, מטיילים עם הכלבים שלהם וסוף סוף עוטים מסיכה כשהם בחוץ". האם מטרת העמוד הייתה ללעוג לדה ארמס? לפי מפעיל החשבון, זה ממש לא המצב. 

בראיון למגזין PAPER הסביר אותו גולש, בחור בן 23 בשם איי ג'יי מטקסס, את הסיבה בגללה בחר באותו יחס: "אין הרבה לומר על זה שהיא יוצאת מהבית כל יום מבלי שזה יהפוך למשעמם. הייתי צריך לפלפל את זה לטובת החשבון שלי. רציתי לעשות כיף (...) אני הצגתי קצת ציניות קלילה בפוסטים שלי כלפיה וכלפי בן בגלל שהם תמיד בחוץ ולא עוקבים אחרי ההוראות שקשורות למגיפה שאנחנו מתמודדים איתה". 

הציוץ בו נחשף דבר החסימה זכה בעיקר לתגובות מעודדות. אחת מהן הייתה זו של עמוד מעריצים המוקדש לפלורנס פיו - עוד כוכבת עולה בהוליווד - שכתב, ספק בציניות, "תישארו חזקים בזמנים המאתגרים האלה". בנוסף, כמה מעריצים העלו השערות לפיהן אפלק עצמו הוא זה שיזם את החסימה וכי הוא קנאי לבת הזוג שלו. כך או כך, נראה שאיי ג'יי לא התרגש במיוחד מהחסימה - והעמוד ממשיך לספק עדכונים שוטפים אודות דה ארמס וצילומיה לצד אפלק. דה ארמס, נכון לרגע זה, טרם טרחה להבהיר למה מיהרה לחסום את אחד מעמודי המעריצים המובילים שלה. אולי יש כרגע בעיות גדולות יותר בעולם, אבל אף אחת מהן לא מסקרנת כמו מערכת היחסים בין אנה דה ארמס למעריצים שלה.