בזמן שהעולם מצפה ל"וונדר וומן 1984" שטרם יצא לאקרנים עקב התפרצות הקורונה, גל גדות כבר מזמן עברה הלאה. לכוכבת יש מספר פרויקטים גדולים אחרים בקנה, ומסתמן שתעסוקה לא תחסר לה בשלוש השנים הקרובות: בלוג קולנוע בשם Discussing Film מדווח כי גדות נמצאת במשא ומתן לככב במותחן ריגול ואקשן חדש מבית היוצר של הסרט "משמר האלמוות" בכיכובה של שרליז ת'רון, שיצא בסוף השבוע האחרון בנטפליקס.

לפי הבלוג, גדות צפויה לככב בסרט בתפקיד הראשי ובעוד שפרטי העלילה חסויים, מקורות טוענים כי מדובר בפרויקט ענק שמטרתו להזניק מותג סרטים שלם בנוסח סרטי ג'יימס בונד ו"משימה בלתי אפשרית", אותו גדות מכירה מקרוב. על כתיבת התסריט מופקד גרג רוקה, שכתב בין היתר את התסריט של "משמר האלמוות" אך ידוע יותר בתור כותב של מספר חוברות קומיקס כמו "וונדר וומן" ו "באטוומן". 

כמו כן, טוען הבלוג כי התוכניות המקוריות היו להתחיל לצלם את הסרט כבר בקיץ הנוכחי, אך הקורונה כמובן גרמה לעיכובים ודחיות בהוליווד. למעשה, גדות עדיין לא סיימה לצלם את סרט אחר בכיכובה, "Red Notice" של נטפליקס, שכן המגפה פרצה בדיוק באמצע הצילומים ונאלצה להשבית את ההפקה. גם כוכבי הסרט האחרים, דווין ג'ונסון וראיין ריינולדס, יאלצו להשלים את "Red Notice" לפני שיתפנו לפרויקטים אחרים. 

מעבר לזה, גדות צפויה גם לככב במיני סדרה חדשה על חייה של השחקנית והיזמית הדי לאמאר, אותה היא גם מפיקה יחד עם בן זוגה, ירון ורסנו. הסדרה נמצאת בתהליכי פיתוח כבר קרוב לשנתיים, ולאחרונה עברה מרשת שואוטיים לשירות הסטרימינג אפל טיוי פלוס. היא תכיל שמונה פרקים, וגם היא אמורה להתחיל להצטלם בשנה הקרובה.

סרט נוסף שגדות כבר הספיקה לצלם לפני פרוץ המגיפה הוא "מוות על הנילוס", סרט המשך ל"רצח באוריינט אקספרס" בבימויו ובכיכובו של קנת' בראנה. בסרט תופיע גדות לצדם של כוכבים כמו ארמי האמר, אנט בנינג וראסל ברנד, והוא אמור לצאת לאקרנים ב-9 באוקטובר, שבוע אחד לאחר הקרנת הבכורה של "וונדרוומן 1984".