"וונדר וומן 1984" היה סרט עמוס כוכבים: כריס פיין, קריסטן וויג, פדרו פסקל ורובין רייט – וכמובן גל גדות, וונדר וומן בכבודה ובעצמה. ולמרות זאת, מי שגנבו את ההצגה היו אחרים לגמרי: משפחתה של גדות, שכללה את בן זוגה ירון ורסנו ושתי בנותיה, אלמה (10) ומאיה (4), שהופיעו לרגע קצר באחת מסצנות הסיום של הסרט. עכשיו, לאחר שגדות ילדה את בתם השלישית דניאלה, היא חשפה כי המשפחה תופיע ככל הנראה גם בסרט השלישי בסדרה.

השבוע נכחה גדות באירוע של המגזין Elle, שם נשאלה האם ורסנו והבנות עשויים להופיע גם ב"וונדר וומן 3". "ובכן, זה אולי יקרה", חשפה גדות. "הן יכולות להתרגל לזה. זו מזכרת יפה שבכל סרט הן הולכות להיות גדולות יותר ויותר".

גדות המשיכה וסיפרה על החשש התמידי על הקריירה שלה בתור מי שרוצה להיות אמא טובה לבנותיה, ונזכרה במה שאמר לה ירון כשנולדה בתם הראשונה. "הוא אמר לי, 'זו בחירה שלך. אבל רק תחשבי על איזו דוגמה את רוצה לשמש לה'. אז אני פשוט מסתכלת על זה בתור Win-Win, וכמובן שתמיד צריך לוותר על משהו. אנחנו לא יכולים פשוט להיות מושלמים, אבל הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא לתת את הכי טוב שלנו ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים". 

בשבוע שעבר נחשף כי תופיע ב"וונדר וומן 3" לא אחרת מאשר לינדה קרטר, מי שגילמה את דמותה של וונדר וומן בסדרת הטלוויזיה המקורית. קרטר אף הופיעה בהופעת אורח בסצנה שאחרי הקרדיטים, והציגה את עצמה בתור דמות ששמה אסטריה.

"זה שהן מתועדות בסרט יחד איתי, כי הן חלק מזה, זה משמעותי מאוד, וזו מזכרת מדהימה, מדהימה שאני אוקיר לנצח", אמרה גדות על השתתפות בנותיה ב"וונדר וומן 1984" בדצמבר האחרון. גדות גם הוסיפה על החוויה הכללית של ההשתתפות בסרט: "זה יותר מרק סרט. בשבילנו, בשבילי. זה שינה לחלוטין את חיי".