מחפשים דרך קלה (יחסית) להרוויח בה 5,000 דולר? יכול להיות שתמצאו את התשובה אצל ראיין ריינולדס. כוכב "דדפול" ו"מחתרת השישה", שהונו מוערך בכעשרות מיליוני דולרים, הודיע הבוקר כי הוא מוכן לשלם 5,000 דולרים על בובת דובי מפרווה. לא, לא מדובר במזכרת ילדות אבודה, פריט אספנות או סטייה מוזרה, אלא דווקא במחווה אנושית די מרגשת, שכן ריינולדס נחשף לאחרונה לסיפור אישי דרך ציוץ של עיתונאית קנדית, והחליט לעזור.

מדובר על ילדה בשם מארה, שתיק הגב שלה נגנב כשבתוכו אייפד ובובה של דובי מדבר, אבל דווקא הדובי נחשב בעיניה לפריט יקר ערך שאין לו תחליף, כיוון שקופסת הקול של הבובה הכילה הקלטות של אמה המנוחה. אמה של מארה, כך מתברר, הקליטה לבתה כמה משפטים מיוחדים, בהם היא אומרת עד כמה היא גאה בה ואוהבת אותה. אמה של מארה, למרבה הצער, הלכה לעולמה בשנה שעברה, כך שמדובר באחד מהמזכרות היחידות שנותרו לילדה ממנה.

"אם אתם רואים את הדובי ברובע הווסט אנד בוונקובר בבקשה שלחו לי אימייל", צייצה הכתבת דבורה גובל, "מדובר בתיק של חברת הרשל שנגנב יחד עם אייפד. מארה, בעלת התיק, אומרת שמדובר בקול של אמא שלה שאומרת 'אני אוהבת אותך וגאה בך, תמיד אהיה איתך'".

ריינולדס הקנדי-אמריקאי התרגש כשקרא את הציוץ, והחליט להציע פרס כספי לכל מי שיוכל לאתר את הדובי האבוד. "ונקובר: 5,000 דולר לכל מי שיחזיר את הדובי הזה למארה, עם אפס שאלות. אני חושב שכולנו צריכים שהדובי הזה יחזור הביתה", צייץ השחקן. 

ריינולדס לא זר לנדיבות לב לאחרונה, במיוחד בתקופת הקורונה: חברת הסלולרי שבבעלותו, Mint Mobile, החליטה להציע את שירותיה בחינם לכלל המנויים למשך חודש שלם בתחילת המגפה. "אלה זמנים חסרי תקדים של חוסר ודאות, שבהם תקשורת היא בחשיבות עליונה", כתבה החברה באתר שלה, "ואנחנו מרגישים צורך לעשות משהו שיוכל אולי לעזור לכולנו לנווט בתקופה הקשה הזו קצת יותר טוב".