לא ברור אם מדובר בתלונת אמת או - לא עלינו - ניסיון לייצר כותרות, לנקום וסתם להתפרסם, אבל המנהלת האישית לשעבר של מריה קארי תובעת כעת את הזמרת על פיטורים שלא כחוק, ואף הוסיפה לכתב התביעה סעיף קטן של הטרדה מינית.

לפי המכתב שמודיע שהתביעה בדרך, סטלה בולוצ'ניקוב סטולפר, המנהלת לשעבר של קארי, נאלצה להתמודד מדי יום ביומו עם גופה העירום של הזמרת, כיוון שזו כמעט ולא לבשה בגדים בנוכחותה. כמו כן, טוענת סטולפר, קארי ביצעה מגוון של פעולות מיניות מולה בלי בושה, אם כי כתב התביעה לא מפרט בדיוק אילו.

סטולפר אף טוענת במכתב ובתביעה כי קארי סובלת מהתמכרות קשה לסמים, וכי היא חייבת לה הרבה כסף מאחר שפיטרה אותה בזמן שהייתה חתומה על חוזה של שלוש שנים. סטולפר הייתה גם המפיקה בפועל של "העולם של מריה קארי", תוכנית הריאליטי בכיכובה של הדיווה, ששודרה בערוץ E! בשנה שעברה.

לפי מקור שמקורב לקארי, סטולפר בשלב מסוים אכן עברה לגור עם הזמרת, ועל כן "יש לה הרבה מידע על קארי , והיא יכולה לגרום לה לעשות הכל". למרות זאת סטולפר פוטרה בשנה שעברה, כחלק מניקוי אורוות כללי שערכה קארי באנשי הצוות שלה. צעד שמצביע יותר מכל על יציבות נפשית, לא?

בסביבתה של קארי מכחישים את כל ההאשמות: "זו טענה מגוחכת וחסרת בסיס, אנחנו נפריך אותה בצורה נמרצת ובהצלחה", מסר נציג שמקורב לזמרת. "סטלה פוטרה מתפקידה כמנהלת כי נכשלה בביצוע עבודתה, ובשירות נאמן של הלקוחה שלה. היא לא היתה תחת חוזה העסקה והיא מפיצה שמועות כוזבות לכל גוף תקשורת שרוצה לפרסם אותן. לא נגיב יותר לשקרים ולאיומים הללו. מעניין גם שזה עורך הדין הראשון שהסכים לייצג את סטלה, לאחר שזו עברה שלושה עורכי דין שונים שסירבו לה".