למרות שהוא נשמע על פניו כמו סרט עם פוטנציאל ענק להצלחה עולמית, כנראה לא שמעתם על "Come Away"  של אנג'לינה ג'ולי. בדרך כלל, סרטים בכיכובה של שחקנית העל מקבלים תהודה רבה ברשתות, אבל הסרט הזה, אף על פי שעל הנייר הוא מחזיק בכל הנתונים להצלחה - לא זכה לסיקור נרחב במיוחד בשבועיים שחלפו מאז עלייתו. לאחרונה הסרט אף היה תחת מתקפה של קבוצת גולשים ששמה לה למטרה לחבל בו בביקורות באתר IMDB כדי להרתיע את הקהל, צעד המכונה "Review Bombing". אותה תנועה נוצרה ככל הנראה ממניעים גזעניים, מאחר שבן זוגה של ג'ולי בסרט המדובר הוא השחקן השחור דיוויד אוילאו. וכאילו שזה לא גרוע מספיק - הסרט גם קיבל ביקורות עלובות במיוחד באתר המבקרים Rotten Tomatoes עם ציון כולל של 33% בלבד.

אחרי כל הנסיבות הדי-מבאסות, דבר אחד דווקא מזכה את הסרט בכותרות חיוביות: הוא מספר סיפור אגדה המבוסס על היצירות האהובות "אליס בארץ הפלאות" ו"פיטר פן", כשג'ולי מגלמת , איך לא, את מלכת הלבבות. לצורך התפקיד, ג'ולי עברה שינוי חיצוני מכובד למדי על מנת שתיראה דומה לדמות הבדיונית, והיא אכן בלתי מזוהה בתמונות שיצאו מתוכו. כחלק מהטרנספורמציה המרשימה, גבותיה של השחקנית הוסתרו לחלוטין, היא אופרה באיפור חיוור במיוחד, וחובשת לראשה פאה דומה לזו של הדמות הידועה. האזור מסביב לעיניה גם נצבע באדום ושחור, מה שמקנה לעיניה מראה עייף ואפילו מעט מפחיד. 

כאמור, "Come Away" שואב השראה מהאגדות הידועות ועל בימויו חתומה ברנדה צ'פמן, שביימה גם כמה מהסרטים המצוירים האהובים ביותר - דוגמת "היפה והחיה", "נסיך מצריים" ו"אמיצה ". הוא מגולל את סיפורם של הזוג הנשוי ג'ק (דיוויד אוילאו) ורוז (ג'ולי), הוריהם של הדמויות האגדיות אליס (קיירה צ'אנסה) ופיטר (ג'ורדן א. נאש). הסרט מתאר את אליס מ"אליס בארץ הפלאות" ואת אחיה, פיטר פן, בעודם מנסים לעזור להוריהם השבורים להתגבר על מות בנם הבכור. 

כאמור, רבים מהמבקרים המקצועיים באתר Rotten Tomatoes לא התרשמו מהסרט, בלשון המעטה. מבקר אחד כתב כי "בסופו של דבר, הסרט מפספס את הנקודה, וקשה להרגיש משהו שאיננו ריקנות לאחר הצפייה בו". אחרת טענה כי "הייתם רוצים שהסרט הזה יעבוד הרבה יותר ממה שהוא עבד בפועל". מבקר נוסף חרץ כי "הסרט הוא רעיון שלא ממריא לעולם". עוד מבקרת קבעה ש"זה מרגיש כמו רעיון יפה שלא פותח כמו שצריך; סיפור מקורי שלא היינו צריכים".