אם "הארי פוטר" אי פעם יזכה לסרט ריבוט (יצירה מחודשת של סרט קולנוע קיים), לדניאל רדקליף יש כבר כמה רעיונות בכל הנוגע לתפקיד אליו הוא ירצה להיות מלוהק. בכל מקרה, ולהפתעתכם, לא מדובר בדמותו של הארי פוטר המבוגר, וגם לא באחד מהנערים הבולטים האחרים בזיכיון. השבוע, הופיע רדקליף בפודקאסט "Happy Sad Confused" של ג'וש הורוביץ, יחד עם כמה כוכבי מכוכבי Miracle Workers" - הקומדיה האנתולוגית בה הוא משתתף. יחד, הם ניסו לענות על השאלה: איזו דמות מהזיכיון "הארי פוטר" הם היו בוחרים לגלם בסרט מחודש, אם הייתה ניתנת להם ההזדמנות.

"כנראה שהייתי רוצה לגלם את סיריוס או לופין", אמר רדקליף. "אלה תמיד היו שתי הדמויות שהייתי כזה, 'הן מעולות'. וגם כזה, ברור שאני מוטה מהחוויה שהייתה לי בצילום הסצנות עם האנשים האלה. אלה כמה מהזכרונות האהובים עליי ביותר". אנחנו יודעים, מדובר בהצהרה מרגשת ואף מפתיעה, אבל כרגע - מדובר בתוכנית היפותטית ותו לא. מעבר לסרטי "חיות הפלא" (שמהווים סרטי פריקוול לסדרת סרטי "הארי פוטר" ולחלק מזיכיון עולם הכישוף), כרגע לא מתוכננים סרטי המשך ל"הארי פוטר". למעשה, גם סדרת המשך לא נמצאת בתכנון - למרות השמועות בנושא שצצו ברחבי הרשת בינואר האחרון.

רבים ציפו לאיחוד של שחקני הסרטים לקראת חגיגות עשרים השנים לסרט הראשון בסדרה - אבל האמת שרדקליף עצמו אפילו לא בטוח שהאירוע המצופה אכן עומד להתקיים. "אני כרגע ברפובליקה הדומיניקנית בצילומים, אז אני הולך להיות עסוק, ולעבוד בחלקים עד סוף השנה", אמר רדקליף ביולי האחרון. "אז כן, אני לא יודע. אני בטוח שתהיה איזושהי חגיגה, אבל אני לא יודע אם ניפגש או משהו. אני מצטער אם זה מאכזב מישהו". כזכור, השחקנים דווקא כן התאחדו לרגל חגיגות ה-19 לסרט הראשון, ועשו זאת במפגש וירטואלי שהתקיים בנובמבר האחרון. על המפגש המרגש אחראי, בין השאר, טום פלטון - שרמז עוד באוקטובר כי הוא "מנסה לאחד את החבורה".

אז אתם בטח שואלים: במה רדקליף כל כך עסוק בימים אלה, שהוא לא יכול לטרוח ולהגיע לאיחוד האפשרי של השחקנים בהמשך השנה? ובכן, נראה שהוא רוקד ללא חולצה לצלילי השיר "She'll Be Coming Round the Mountain". כן, אנחנו לא צוחקים. בהצצה בלעדית לפרק האחרון של " Miracle Workers", נראה השחקן כשהוא לבוש בתחפושת ציפורית ומרשימה במיוחד ומענטז להנאתו. וכעת נסביר: רדקליף מגלם את דמותו של הכומר בראון, ובעקבות עצות מחבריו שגוערים בו להיות יותר משוחרר - הוא שותה שמן נחשים, משקה שגורם לו להתנהג בצורה קיצונית מהרגיל. 

"דניאל התרגש מהרעיון של הריקודים ברגע שהצגנו לו אותו", אמרו מפיקי הסדרה בריאיון למגזין Entertainment Weekly. "הוא פיתח את הריקוד עם כוראוגרף ותרגל אותו בזמנו, וברור שהעבודה הקשה שלו השתלמה כי הסצנה מדהימה". עוד אמרו המפיקים כי "אחד הדברים הכי כיפיים בעבודה עם דניאל הוא שהסצנות הכי מטורפות הן תמיד האהובות עליו ביותר. הוא מתחייב להוציא מעצמו את הדברים המוזרים ביותר".