כפי שעשו לפניו יואן מקגרגור ב"פארגו" וג'יימס פרנקו ב"הצמד", גם מארק רפאלו עומד לגלם בקרוב תפקיד כפול בסדרה. רפאלו, כוכב סרטי היקום הקולנועי של "מארוול", ישחק בסדרה חדשה של רשת HBO, המבוססת על הספר "שומר אחי" של וואלי לאמב ("I Know This Much Is True"). עלילת הספר, וגם הסדרה, מתמקדת בתאומים תומאס ודומיניק - האחד סכיזופרני והשני לא. 

על מנת שההבדל בין שני האחים יהיה ניכר, רפאלו צילם בתחילה את כל הסצנות בתור דומיניק במהלך 15 שבועות, ואז לקח הפסקה של חמישה שבועות מהצילומים על מנת לעלות כ-13 ק"ג במשקל ולהשלים את הצילומים בתור תומאס. "לא רצינו שזה יראה כאילו זרקנו עליו פאה וצילמנו את הסצנות באותו היום", הסביר יוצר הסדרה דרק סיאנפרנס, שמוכר בעיקר כתסריטאי והבמאי של הסרט "בלו ולנטיין", במהלך מסיבת עיתונאים בה נכח גם רפאלו.

"רצינו שהם יהיו דמויות נפרדות. תומאס לוקח תרופות פסיכיאטריות, והרבה אנשים מעלים במשקל בגללן", סיפר סיאנפרנס. במקביל, רפאלו הסביר כי חמשת השבועות האלו "היו קצת בודדים", בעיקר בגלל שהוא התמקד בהכנה לתפקיד של אדם עם הפרעה נפשית לא פשוטה, אבל גם בגלל האתגר של העלייה במשקל. "זה היה קשה, לא ציפיתי שזה יהיה", סיפר. "חשבתי שזה יהיה כיף, אבל כשאתה מכריח את עצמך לאכול, חלק מההנאה שבאוכל נעלמת".

לגבי ההכנה לתפקיד של אדם שסובל מסכיזופרניה, סיפר השחקן שהרגיש אחריות כבדה: "זה היה משמעותי עבורי להיות כמה שיותר כן, להיכנס לעולם הזה ולהכיר אותו ולהרגיש בנוח איתו. זה היה מאוד מאתגר, וממש פחדתי לשחק את הדמות. אני חושב שזה סיפור מאוד חשוב, ורציתי לספר אותו בצורה כמה שיותר כנה. האחריות הזאת היא עלי". 

רפאלו ניצל גם את ההזדמנות כדי לפרגן לשחקן נוסף שגילם לא מזמן דמות כפולה בסדרה - פול ראד, חברו ליקום הקולנועי של מארוול, ששיחק שתי דמויות בסדרה "לחיות עם עצמך". "הוא מדהים בזה", אמר רפאלו. "לא השווינו חוויות, אבל הוא נהדר שם. הוא נהדר בהכל, לעזאזל". בסדרה, הצפויה לעלות במהלך חודש אפריל הקרוב, משתתפות גם השחקניות מליסה לאו, רוזי אודונל וקתרין האן.