קלרה מקגרגור בת ה-25 היא אמנם דוגמנית, שחקנית ומפיקה בזכות עצמה, אבל מכיוון שהיא עדיין לא שם מוכר בכל בית, נכון לעכשיו אי אפשר להימנע מלהמשיך ולהציג אותה בתור הבת של יואן מקגרגור ("טריינספוטינג", "הלסטון"). בהתאם, עד כה היא עלתה לכותרות בעיקר בהקשר של אביה. אבל כעת, המאזן הזה קצת השתנה - כשההופעה שלה אתמול בפרמיירת הסרט "The Birthday Cake" משכה אליה תשומת לב מסיבה שונה לחלוטין, ודי ביזארית.

קלרה היפהפייה צעדה על השטיח האדום של הבכורה בחליפה של פנדי, אבל אי אפשר היה שלא לשים לב לפצעים שעל פניה. זו הייתה יכולה להיות תעלומת השנה, אבל איזה מזל שקלרה עצמה הסבירה מה הסיבה לשריטות בפניה. "כשכלב נושך אותך ושולח אותך למיון 30 דקות לפני השטיח האדום", היא כתבה, ולא הוסיפה פרטים מעבר לזה - אבל נראה שהסיפור די מובן. למרות שהאירוע התרחש ממש לפני שהגיעה לפרמיירה, בתמונות קלרה נראתה רגועה ומחויכת.

הסרט "The Birthday Cake" מתאר את אודותיה של משפחת מאפיה, ומככבים בו לצדה של קלרה שמות גדולים כמו ואל קילמר, אשלי בנסון ו.. יואן מקגרגור. זה אולי נשמע טבעי שקלרה תשחק בסרט לצד אביה, אבל בהתחשב בדעות שהיא הביעה עליו בפומבי בעבר, לא מדובר בעניין מובן מאליו. בתחילת 2019, כאמור, שמה הפך לשם חם בכלי התקשורת לאחר שהיא כינתה אותו "חרא" בתגובה לפוסט שהעלתה עם תמונה של אמה, כתגובה על כך שהוא עזב את הנישואים בשביל היחסים עם השחקנית מרי אליזבת ווינסטד. ובכן, ההשתלחות הזו באביה אכן הייתה מלוכלכת - אבל אם לשפוט לפי העובדה שהשניים משחקים בסרט משותף, אפשר להניח שמאז הם כבר הספיקו להתפייס. 

מאוחר יותר באותה השנה, התוודתה קלרה כי היא סובלת מ"חרדה משתקת" מאז שהיא בת ארבע, ולמרות שהיא נמצאת בטיפול מאז שהיא ילדה, החרדה גם הובילה אותה להתמכר לכדורי הרגעה במרשם, ואפילו הייתה בגמילה. היא ביקשה מהעוקבים שלה להיות עדינים איתה, וחשפה שהיא גם עברה הפלה באותה השנה. "בשנה האחרונה התמודדתי עם התמכרות, נגמלתי, התמודדתי עם דכאון וחרדה, הייתי במערכת יחסים מתעללת, עברתי הפלה והרשימה רק ממשיכה", היא כתבה אז בפוסט שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה. "לא ידעתי שיש דרך להחלים. אבל יש. עזרו לעצמכם כדי שאחרים יוכלו גם הם לעזור לכם. ואל תתביישו לדבר על זה". אותה שנה הייתה סוערת במיוחד עבור קלרה: בחודש אפריל 2019, היא יצאה מהארון כביסקסואלית

View this post on Instagram

A post shared by Clara McGregor (@claramcgregor)