סימן ידוע בהוליווד הוא שכששני אנשים אוכלים צהרים יחד, זו ככל הנראה פגישת עסקים (ארוחות ערב הן בשביל מפגשים חברתיים אישיים, וארוחות בוקר הם בדרך כלל אוכלים בבית). הרבה שיתופי פעולה קולנועיים וטלוויזיוניים התחילו בארוחות צהרים, וו הסיבה שהאתר Just Jared טרח לדווח ולצלם תמונות פפראצי מפגישת ארוחת צהרים כזו של ריאן גוסלינג וטאיקה ואטיטי, במאי "ת'ור: רגנרוק" והבמאי המיועד של "ת'ור 4", אשר עשויה בהחלט להעיד על כך שהשניים שוקלים לשתף פעולה.

ואיטיטי, כפי שנחשף בחודש שעבר, יביים גם את הסרט הרביעי בסדרת ת'ור, "אהבה ורעם", אשר עתיד לצאת לאקרנים בחודש נובמבר 2021. חישוב זריז אומר שהצילומים אמורים להתחיל מתישהו בתחילת 2020, מה שאומר ששלב הליהוקים הראשוני בהחלט אמור להיות בעיצומו. למעט נטלי פורטמן, שאחרי סכסוך ממושך על אולפני מארוול, הודיעה בחודש שעבר על כוונתה לחזור למותג, לא נמסרו פרטים רבים על המשתתפים העתידיים ב"אהבה ורעם", כך שמעריצים רבים לא הצליחו שלא לקפוץ למסקנה המתבקשת - גוסלינג מגויס לסרט.

View this post on Instagram

A post shared by Nerd Arretado (@nerd_arretado) on

גוסלינג הוכיח ב"בלשים בע"מ" שיש לו גם סגנון משחק קומי, מצרך חיוני בסרטיו של ואיטיטי, שלו נטייה חזקה לשלב קומדיה בסרטיו. כמו כן, לפני כמה שנים נפוצו שמועות על כך שאולפני מארוול היו מעוניינים שגוסלינג יגלם בעצמו את דוקטור סטריינג', מה שכמובן לא יצא לפועל, והתפקיד הוענק בפועל לבנדיקט קאמברבאץ'. יחד עם זאת, יש אפשרות נוספת: רגע לפני "ת'ור", ואיטיטי אמור לביים סרט נוסף בשם "הגול הבא מנצח", המבוסס על סרט דוקומנטרי בעל אותו שם, ומגולל את סיפורה האמיתי של קבוצת כדורגל כושלת מסמואה האמריקאית, אשר לפתע מתחילה לנצח במשחקים. מאמן הקבוצה הוא בחור הולנדי בשם תומס רונגן, וכביכול מדובר בתפקיד מושלם עבור גוסלינג, אלא שרונגן הוא אדם מבוגר בגיל העמידה כך שגוסלינג צעיר מדי בשביל לגלם אותו. אלא אם כן הוא יבלה את רוב הסרט תחת איפור כבד, כמובן, מה שנראה קצת כמו בזבוז - לא מלהקים את ריאן גוסלינג לסרט כדי לקבור אותו מתחת לפרוסטטות ולהסתיר את פרצופו מהפוסטרים.

באתר Just Jared, לעומת זאת, מציינים כי היום שבו נערכה הפגישה היה גם יום הולדתו של ואיטיטי, כך שקיימת גם אופציה קלושה שאכן מדובר בפגישה חברתית. וגם אם מדובר בפגישה מקצועית, ייתכן שגוסלינג ייכנס אחריה לתהליך מו"מ ארוך שלא ייצא ממנו כלום. כך שהדרך שלו ליקום הקולנועי של מארוול עדיין לא סלולה, אבל היא בהחלט קיימת.