עוד לא ברור אם ומתי הקורונה תחלוף מהעולם, אבל כשזה יקרה - אנחנו עומדים לקבל לא מעט מגל גדות. בחודש אוקטובר הקרוב, שלושה שבועות בדיוק לאחר עליית "וונדר וומן 1984" בכיכובה (בכפוף לשינויים עתידיים, כמובן), גדות צפויה לחזור למסך הקולנוע במה שמסתמן כלהיט נוסף: "מוות על הנילוס", סרט מסתורין חדש הכולל קאסט עתיר כוכבים.

היום, קצת יותר מחודשיים לפני עליית הסרט למסך, "מוות על הנילוס" זוכה גם לטריילר ראשון. הסרט, שמבוסס על ספרה של אגאתה כריסטי בעל אותו השם, מהווה מעין סרט המשך ל"רצח באוריינט אקספרס" משנת 2017, המבוסס גם הוא על ספר מתח של כריסטי. המשותף לשני הסרטים הוא העיסוק שלהם בבלש הספרותי המיתולוגי הרקול פוארו, אותו מגלם קנת בראנה - שאף משמש בשניהם כבמאי.

במסגרת הסרט החדש, פוארו יוצא לשיט תענוגות על נהר הנילוס שבמצרים וחוקר את הרצח של לינט רידג'וויי דוייל (גדות), יורשת עשירה שנרצחה במהלך ירח הדבש שלה. אבל אל תתנו לעובדה שגדות מגלמת את הנרצחת בסיפור להדאיג אתכם. כמו שהטריילר החדש מראה, החלק שלה בסרט צפוי להיות משמעותי למדי - ככל הנראה בזכות פלאשבקים שיחזרו לרגעים שלפני הרצח. 

כאמור, גדות ובראנה הם אולי שניים מהכוכבים הכי מרכזיים בסרט, אבל הקאסט כולו מכיל עוד שמות גדולים רבים, בהם אנט בנינג ("אמריקן ביוטי", "הילדים בסדר"), ארמי האמר ("הרשת החברתית", "קרא לי בשמך"), רוז לזלי ("משחקי הכס", "הטובות לקרב"), אמה מקי ("חינוך מיני"), לטישה רייט ("הפנתר השחור") הקומיקאים ראסל בראנד, דון פרנץ' וג'ניפר סונדרס ואפילו הכוכב הבוליוודי עלי פאזל. הסרט צפוי לעלות בארה"ב ב-23 באוקטובר.