תראו, זה לא שאנחנו אובססיביים ל"הנוקמים 4" כמו שמארוול ממשיכים לספק לנו ידיעות כל כך עסיסיות אודות הסרט שאין לנו כמעט ברירה אלא להמשיך ולדווח עליו. והפעם: ליהוק חדש ומסקרן ליקום מארוול, שגם ככה סובל מצפיפות יתר.

הקורבן הנוכחי, כלומר, אה... המצטרפת החדשה למשפחה הקולנועית של מארוול היא קת'רין לנגפורד, כוכבת "13 סיבות" ו"באהבה, סיימון". על פי דיווחים שפורסמו בסוף השבוע, לנגפורד גויסה ל"הנוקמים 4" כבר לפני כמה חודשים, והספיקה לצלם את כל הסצנות שלה בסרט - בלי לספר לאף אחד - בשבועות האחרונים. כזכור, בשבועות הנ"ל התרחשו צילומי ההשלמה ל"הנוקמים 4", שיצא בחודש מאי 2019, ומי שעקב אחריהם בשימת לב היה יכול לגלות כמה פרטים חשובים אודות הסרט שרבים מצפים לו אבל איש לא באמת יודע עליו שום דבר קונקרטי.

View this post on Instagram

A post shared by KATHERINE LANGFORD (@katherinelangford) on

או שמא? (אנא דמיינו שהשמענו כאן מוזיקה מותחת)

חפירה בפורומי מעריצים וחיפוש בחשבונות טוויטר ואינסטגרם העלתה כמה סברות מנומקות מאוד אודות תפקידהּ המסתורי של לנגפורד בסרט. אנחנו נחשוף אותו בשמחה, רק קחו בחשבון שמדובר בספוילר אפשרי ל"הנוקמים 4" אז קראו בזהירות אם אתם רגישים לנשא.

על פי השערותיהם של לא מעט גולשים, לנגפורד צפויה לגלם את קייט בישופ, גיבורת על שהופיעה לראשונה בעמודי הקומיקס של מארוול ב-2005, והאישה/נערה הראשונה שזכתה לרשת את השם "הוקאיי". ואולי לא צריך להזדרז ולקרוא לה גיבורת על, כי כמו הוקאיי מהסרטים, גם לבישופ אין כוחות על אנושיים של ממש, אולם היא לוחמת מיומנת וכמובן קשתית שלא מחמיצה אף מטרה. אליאנה תדהר בפסטיגל פנטזיה? אתם אמרתם.

ההשערה על הליהוק הסודי של לנגפורד לתפקיד קייט בישופ נובעת מכמה גורמים. ישנה שמועה עיקשת מאוד על כך ש"הנוקמים 4" יכיל מסע בזמן, או אפילו קפיצה בזמן. כן כן, לא רק שת'אנוס השמיד מחצית מאוכלוסיית היקום, הסרט הבא גם עלול להתעלל עוד יותר בגיבורים ששרדו, ולהציג אותם - כך על פי ניתוח של תלבושות ואביזרים שנצפו בצילומי הסרט - כחמש שנים אחרי אותה נקישת אצבע גורלית שהתרחשה בסוף "הנוקמים: מלחמת האינסוף". כמו כן, דיווח שפורסם כבר בחודש אפריל גורס שקאסי לאנג, בתו של סקוט לאנג - הוא גיבור העל אנטמן - לוהקה מחדש ותגולם ב"הנוקמים 4" על ידי השחקנית אמה פורמן. פורמן מבוגרת בכמה שנים ממי ששיחקה את קאסי עד כה ביקום מארוול, מה שהצביע כבר לפני חצי שנה על הכוונה לבגר חלק מהדמויות במותג.

תכירו, זו אמה פורמן:


כמו קייט בישופ, גם קאסי לאנג הפכה ברבות השנים לגיבורת על, ובקומיקס היא יורשת מאביה את הטכנולוגיה שמאפשרת לו להתכווץ או לגדול לפי רצונו. מי שצפה ב"אנטמן והצרעה" זוכר שגם גורלו של לאנג לא לגמרי נודע, ושבזמן שת'אנוס השמיד את חבריו ומשפחתו, הוא עצמו היה כלוא במימד הקוואנטום. האם כשייצא משם הוא ייתקל בגרסה בוגרת של בתו? האם היא וקייט בישופ יקימו גרסת נערות לנוקמים? האם האנה בייקר תכין לת'אנוס קלטת בה היא מטיחה בו שלל אישומים? הלוואי והלוואי, אבל תשובות נחרצות תהיינה לנו רק בחודש מאי.

תאנוס ב"נוקמים: מלחמת האינסוף" (צילום: דיסני ישראל, יחסי ציבור)
וולקאם טו יור טייפ - ת'אנוס ב"מלחמת האינסוף" | צילום: דיסני ישראל, יחסי ציבור