המונח "טייפקאסטינג" בהוליווד מתייחס לשחקנים שמלוהקים שוב ושוב בתפקידים שדומים אחד לשני - זקן חכם (מורגן פרימן), בחורה מפונקת (ריס ווית'רספון), גיבור בקומדיות רומנטיות (יו גרנט) וכו'. אבל למה שקורה החודש עם השחקן האוסטרלי דיימון הרימן צריך כנראה להמציא מונח אחר והרבה יותר רציני: בטווח של שבועיים בלבד מגלם הרימן את אותה דמותו של הרוצח הסדרתי וראש הכת צ'ארלס מנסון, בשתי הפקות שונות לחלוטין.

איך זה קרה? ראשית לוהק הרימן לעונה השנייה של "מיינד האנטר" בנטפליקס, בתור מנסון המבוגר של תחילת שנות השמונים, בעודו כלוא מאחורי סורג ובריח. רק לאחר שהצילומים הללו הסתיימו, לוהק הרימן לסרטו של קוונטין טרנטינו, "היו זמנים בהוליווד", בתור אותו צ'ארלס מנסון, רק בשנת 1969 כשהוא צעיר יותר וחופשי לרצוח. שני הפרויקטים כאמור לא היו קשורים אחד לשני ולא חפפו כלל, אם כי הרימן היה גלוי עם טרנטינו בנוגע ל"מיינד האנטר".

"טרנטינו ידע שעשיתי את זה", אמר הרימן בראיון לפודקאסט "Back to One", "זה היה מוזר אם הייתי שומר את זה בסוד. אבל זה לא עלה הרבה פעמים. הייתה רק פעם אחת בזמן הצילומים שהוא פנה אלי ושאל, 'עשית כבר את הסדרה של דייוויד פינצ'ר?' ועניתי 'כן, לפני שבועיים'. 'קול, איך זה הלך?', 'נהדר'. הוא לא שאל כלום מעבר לזה, ובהחלט לא ביקש שאעשה משהו שונה. היה מספיק שוני שמצאתי בין הדמויות, וגם נראיתי אחרת".

הרימן ציין כי מכיוון שמדובר בצ'ארלס מנסון בשתי תקופות זמן שונות, הדמות הרגישה לו אחרת לחלוטין ולכן לא חזר על אותה ההופעה פעמיים. כמו כן הזכיר כי יש לעניין הזה תקדים מסוים: השחקן מייקל שין גילם את דמותו של ראש ממשלת בריטניה לשעבר טוני בלייר גם בסרט הטלוויזיה "העסקה" בשנת 2003 וגם בסרט "המלכה" ב-2006.

באשר לעבודה עם טרנטינו סיפר הרימן כי מדובר בבמאי שהיה מאוד מעורב, ולפעמים אפילו המחיז בעצמו איך היה רוצה לראות את הדמות מגולמת בכמה וכמה סצנות. "הוא לא אמר 'תעשה את זה ככה' אלא פשוט שיחק את זה בעצמו בזמן שהוא מסביר מה הוא רוצה, וזה הבהיר את זה".