בעיני לא מעט מעריצים של גיבור העל העכבישי, השחקן אנדרו גרפילד הוא הספיידרמן המצטיין. לכן, כשנודע שבסרט הבא של ספיידרמן, "ספיידרמן: אין דרך הביתה", ילוהקו שחקני עבר מהזיכיון המצליח, רבים התרגשו. כבר הוכרז כי אלפרד מולינה, שגילם את דוקטור אוקטופוס ב"ספיידרמן 2" (2004), יבקר, יחד עם ג'יימי פוקס, שגילם את אלקטרו ב"ספיידרמן המופלא 2". כבר עם צאת הסרט הקודם של מארוול וספיידרמן, "ספיידרמן: השיבה הביתה", נחשף כי ג'יי קיי סימונס, שגילם את העורך העצבני של פיטר פארקר, ישוב לתפקידו. לכן, הסתובבה שמועה עיקשת לפיה אנדרו גארפילד, שכזכור גילם את איש העכביש בסרטי "ספיידרמן המופלא", יגיע גם הוא להופעת אורח בסרט המתוכנן. פוסט מסגיר שפרסם פוקס בדבר הסרט החדש אף הגביר את ציפיות הקהל לשובו של גארפילד. השבוע, גארפילד שם לשמועות האלה סוף, וגם חשף פרט מידע משעשע מאוד לגבי הנוכחות שלו במדיה החברתית.

בריאיון לפודקאסט "Happy Sad Confused", נשאל השחקן: "שיירשם בפרוטוקול: נכון להקלטת הפרק הזה, אתה לא משתתף בסרט 'ספיידרמן' הבא?". על כך, ענה גארפילד: "אולי הם עושים משהו, אבל אליי הם לא התקשרו". המראיין, ג'וש הורוביץ, שאל את גארפילד את אותה שאלה בשנית, ועל כך גארפילד השיב באופן חד משמעי: "לא אמרתי את זה הרגע? לא קיבלתי שיחת טלפון".

חלק מהמעריצים, כמובן, עדיין מסרבים להכיר בהיעדרו, למרות שגארפילד הודיע שזה אכן המצב. גולש אחד כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אנדרו גארפילד לא קיבל שיחת טלפון בה הוא מתבקש לשחק את ספיידרמן שוב. הוא קיבל הודעת טקסט. שמעתם את זה פה לראשונה, חבר'ה". אחר דווקא טען ש"זה שקר. הוא היה יכול להגיד 'לא, אני לא משתתף בסרט לצערי', אבל הוא אשכרה דיבר במשך שלוש דקות". גארפילד, מצידו, עוד לא מוכן לסגור את הדלת לשיתוף פעולה עם הסרט החדש. בהמשך הפודקאסט, אמר: "הם הרי היו מתקשרים אלי בינתיים. אני לא רוצה לשלול שום דבר. אולי הם רוצים להתקשר אלי? אולי הם יתקשרו אליי ויגידו 'היי, אנשים רוצים את זה'". ובכן - מתברר שאנשים רוצים את זה!

עוד חשף גארפילד כי הוא עוקב אחרי שיח המעריצים הנ"ל מחשבון טוויטר סודי. כשדיבר על תגובות המעריצים לגבי שאלת השתתפותו בסרט, אמר גארפילד: "זה קורע מצחוק בעיני. כי הרי יש לי את חשבון הטוויטר הזה, ואני רואה איך לעיתים קרובות ספיידרמן נהיה לנושא חם ואיך זה נהיה דבר בפני עצמו. הלוואי שהייתי יכול פשוט להיות מסוגל לדבר לכולם ולומר - אני ממליץ שתירגעו".

המעריצים הגיבו בחדווה מסוימת לידיעה שגארפילד יכול, פוטנציאלית, לעקוב אחרי חשבונות הטוויטר שלהם ולקרוא את כל מה שהם כותבים עליו ועל ספיידרמן. "אם אתה רואה את זה, אנדרו גארפילד, אני מקווה שעובר עליך יום נהדר", כתבה מעריצה אחת. אחר כתב "היי אנדרו גארפילד, אם אתה רואה את זה, אתה הספיידרמן הכי מעורר השראה עבורי". 

נשאר לקוות שציוצים כאלה עשויים להיות סיבה מספיק טובה עבור גארפילד להיות זה שמתקשר בעצמו לבכירי מארוול בבקשה להצטרף ל"ספיידרמן: אין דרך הביתה". הסרט יגיע למסך בדצמבר 2021, בכיכובו של טום הולנד, השחקן השלישי שגילם את פיטר פארקר. בריאיונות, מספר הולנד כי גם הוא לא יודע על הופעת אורח של גארפילד או של טובי מגווייר, השחקן הראשון שנכנס לנעלי גיבור העל הידידותי לשכונה.