בחודש נובמבר האחרון, השחקן וויל סמית' התראיין ל-mako וסיפר על סרטו החדש "משפחה מנצחת" - אבל האם מדובר היה באחד הראיונות האחרונים שלו? לפי עצומה חדשה, שתופסת תאוצה ברשת מאז השבוע שעבר, זה בהחלט אמור להיות: עשרות אלפי גולשים שכבר חתמו עליה דורשים מכלי התקשורת להפסיק לראיין את השחקן, כמו גם את אשתו, ג'יידה פינקט-סמית'.

העצומה האינטרנטית, שכותרתה "תפסיקו לראיין את וויל וג'יידה סמית'!", באה לאור החשיפה התקשורתית המוגברת של בני הזוג, במיוחד בעת האחרונה. סמית', למשל, מקדם בימים אלה את סרטו הטרי - שלפי חלק מההערכות עשוי לסדר לו זכייה ראשונה בפרס האוסקר - את ספרו האוטוביוגרפי "Will", סדרת דוקו חדשה ביוטיוב על המהפך הגופני שעבר, וגם את העיבוד הדרמטי ל"הנסיך המדליק מבל אייר", בה כיכב. אשתו, מצדה, כובשת את הכותרות בשנים האחרונות בזכות תוכנית הפייסבוק "Red Table Talk" בהגשתה, בה היא ובני המשפחה שלה חושפים את חייהם האישיים, הזוגיים ואף המיניים.

בעוד שיוזם העצומה, דקסטר מוראלס, לא פירט את הסיבות בגללן הקים אותה - רבים מהגולשים הבינו אותן בעצמם, וחיזקו אותו. "כל מה שאני שומע על הזוג הזה הוא בניגוד לרצוני. תשחררו אותנו", כתב אחד החותמים, בהתייחסות לחיבתם של בני הזוג סמית' לראיונות כתובים ומשודרים, כמו גם לפרויקטים רבים שאמפשרים להם להיחשף בפומבי. "בכנות, זה יותר מדי", הוסיף גולש אחר, "מפורסמים בדרך כלל לא משתפים יותר מידע משהיינו רוצים לדעת, אבל שני אלה הם עניין אחר. הם צריכים לנוח בצד לזמן מה". תומך נוסף כתב: "אני כל כך עייף. אני כבר מרגיש חלק מהנישואים שלהם". נכון לכתיבת שורות אלה, יותר מ-20 אלף גולשים חתמו על העצומה. 

בין החשיפות בספרו החדש של סמית' אפשר למצוא אחת שפורסמה רק לאחרונה, לפיה השחקן היה מאוהב בשחקנית סטוקרד צ'אנינג, שותפתו לסרט "קשר בכל מחיר", במהלך נישואיו הראשונים. גם פינקט-סמית' דיברה על הקשיים בנישואיה לשחקן, ובשנה שעברה עלתה לכותרות לאחר שחשפה שניהלה מערכת יחסים עם גבר אחר, הזמר אוגוסט אלסינה, כשהשניים היו נשואים. מוקדם יותר השנה, כשהשחקנית גווינת' פאלטרו התארחה בתוכניתה, פינקט סמית' דיברה על מערכת היחסים האינטימית בינה לבין סמית', ואמרה: "זה קשה. אני חושבת שאת מצפה מבן הזוג שלך לדעת מה את צריכה, במיוחד כשזה מגיע לסקס". בהמשך, לאחר שתהיות שונות החלו להציף את הרשת, פינקט-סמית' העלתה ציוץ לטוויטר בו כתבה ש"לוויל ולי מעולם לא היו בעיות בחדר המיטות".