הרבה היו רוצים להיראות כמו בריטני ספירס - אבל לא הרבה קמים ועושים את זה. צילומי הסרט החדש של נטפליקס בכיכובה של השחקנית האוסטרלית רבל וילסון ("פיץ' פרפקט") הסתיימו לפני ימים ספורים, ועכשיו השחקנית שיתפה תמונות מהסט – ולא סתם תמונות: היא שיתפה כי שחזרה את המראה של בריטני ספירס בקליפ האייקוני לשיר "Crazy"

וילסון פרסמה את התמונות בעמודי האינסטגרם והטיקטוק שלה כשהיא לבושה בבגדים האייקוניים, ומאחוריה המילה Crazy שכתובה באותיות ניאון אדומות - ממש כמו בקליפ המקורי של ספירס. היא גם ניצלה את ההזדמנות לשתף את אהבתה לספירס, וכתבה "שמים לב שאני המעריצה הכי גדולה של בריטני! וגם בסרט החדש שלי "Senior Year" הדמות שלי ממש אוהבת אותה, ואנחנו משתמשים בה בתור השראה לנבחרת המעודדות". באינסטגרם כתבה השחקנית "החיים שלי משוגעים כרגע. נ.ב, אוהבת אותך בריטני".

 

הסרט, שקיבל את השם "Senior Year", מתאר את חייה של מעודדת שמנסה להשיב את חיי התיכון שהיו לה ואת כתר הנשף לאחר שהייתה בתרדמת במשך עשרים שנה. הוא צפוי להגיע לנטפליקס בשנת 2022. מלבד וילסון, בסרט יככבו גם אלישיה סילברסטון ("קלולס"), ג'סטין הארטלי ("החיים עצמם"), אנגורי רייס ("הסודות של איסטאון") וסאם ריצ'רדסון ("ויפ"). הבמאי הוא אלגס הארדקאסל, שביים פרקים בלא מעט סדרות מוכרות – ביניהן "גרייס ופרנקי", "האקסית המטורפת", "מחלקת גנים ונוף" וגם "הבחורה החדשה".

 

@rebelwilson

Can you tell that I’m the biggest Britney fan! And so in my new movie Senior Year my character LOVES her and we use her as inspo for our cheer squad

♬ (You Drive Me) Crazy - Britney Spears

View this post on Instagram

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson)