השחקן נירו לוי משיק סדרת זני קנאביס על שמו בעלות של 100 ש"ח ל- 10 גרם. זה מוצר של חברת 'קנערבה', הממוקמת במושב החקלאי צופר. זהו אקט שיווקי שהצליח לעשות לא מעט רעש ברשתות החברתיות. בארה"ב, לדוגמא, מפורסמים רבים מוצאים מוצגי קנאביס על שמם. סנופ דוג, הקומיקאית 'צלסי הנדלר, כוהנת הלייף סטייל מרתה סטיוארט, השחקן סת' רוגן ועוד.

בסרטון הקומי שמופץ במדיה החברתית ביומיים האחרונים, נראה נירו לוי על רקע אדום, כשתמונתו מעוצבת בסגנון המהפכן צ'ה גווארה, כאילו נושא נאום הפיכה דרמטי בפני ההמונים. 

"הרבולושיון הגיעה", כך הוא פותח את דבריו. "בקרוב בקרוב יהיה טוב. סוף סוף נוכל לקנות מותג נירו ומספיק עם המחירים בשמיים. אוטוטו יש לנו את הפיתרון ואת הבשורה...בבית המרקחת צומחת תפרחת  והיא מעולה מסוגה... אני מבקש, קיבלתם שקית? לא לשקשק, לא למחוץ ולא לפורר! מותג נירו הוא בלי דאווין, בלי פלאברות, אמיתי.. והמחיר... זה לא חד פעמי, תהיה חווית קניה".  

חלק מהתגובות ברשת לא היו אוהדות. העוקבים סברו כי הסרטון הזה לועג ומזלזל בחולים ואחרים לא הצליחו להבין את הטון הסרקסטי. "בתור פוסט טראומטית, שהתרופה מאפשרת לה לחיות חיים אפשריים ונסבלים, אני מתביישת במסר שלך, נירו", כתבה מטופלת. "הקאתי בפה מהגועל נפש שעושים צחוק מהתרופה... מדינת ישראל עם הקנאביס הרפואי הכי גרוע בעולם וגם הכי יקר", כתב מגיב אחר.