ראש עיריית ניו-יורק הנבחר, אריק אדאמס, התארח בטוק-שואו האמריקאי "דה לייט שואו" (The Late Show), והעניק למנחה סטיבן קולבר מתנה לא שגרתית: ניירות גלגול ושקית של קנאביס.

ב-1 בינואר 2022 ייכנס אריק אדאמס באופן רשמי לתפקידו כראש עיריית ניו-יורק, לאחר שנבחר ביולי האחרון. אדאמס, שוטר לשעבר, התייחס לא אחת לנושא הקנאביס במהלך קמפיין הבחירות שלו, וניכר כי הוא תומך גדול של זכות האזרחים להשתמש בקנאביס באופן חופשי. באפריל האחרון, חודשים ספורים לפני מערכת הבחירות העירונית, נכנסה מדינת ניו-יורק לרשימת המדינות בארצות-הברית בהן השימוש בקנאביס חוקי לחלוטין למבוגרים מעל לגיל 21. ועל אף החקיקה המדינית, לראשי העיריות שמורה הזכות לווסת את נוכחות הקנאביס בעירם, על-ידי הגבלת שטחי המסחר וצמצום מתן הרישיונות לממכר חוקי של קנאביס.

לכן נושא הקנאביס קיבל חשיבות אצל תושבי העיר ניו-יורק, ובמיוחד כשהלגליזציה כל-כך חדשה, במהלך הבחירות עדיין לא היה ברור איך בדיוק יוטמעו חוקי הקנאביס החדשים במחוזותיה. כעת מתקבל הרושם שלצרכני הקנאביס של ניו-יורק אין כל סיבה לדאגה. ראש העיר שלהם בהחלט איתם.

הלילה (ה-17 בנובמבר) התראיין ראש העיר החדש בתוכניתו של הקומיקאי והמנחה הוותיק סטיבן קולבר –"The Late Show". קולבר מגיש את התוכנית החל משנת 2015, אז החליף בתפקיד את דייוויד לטרמן. במהלך הראיון, העניק ראש העיר החדש מספר מתנות למנחה שמראיין אותו. אחת מהן - "אחת מהמתנות היותר טובות שלי", לדבריו – הייתה ניירות גלגול ("כפי שאתה יודע, מריחואנה חוקית עכשיו"), ועוד שקית קטנה עליה רק אמר "אני לא יכול לתת לך כרגע את המתנה הזאת, אני אתן לך אותה אחר כך". מיד בתום המשפט התפרץ אדאמס בצחוק שלא הצליח לעצור, והקהל, במחיאות כפיים, צחק ביחד איתו. לילות שמחים בניו-יורק.