הכדורסלן אימאן שאמפרט מקבוצת הברוקלין נטס בליגת ה-NBA, נעצר בנמל תעופה בטקסס בגלל קנאביס שנתפס במטענו. על פי דיווח של חדשות E!, שאמפרט הגיע לנמל התעופה בדאלאס במטרה לטוס ללוס אנג'לס.

שאמפרט בן ה-32 הוא מהשחקנים היותר ותיקים ב-NBA. הוא משחק בליגה משנת 2011, ובשנת 2016 זכה באליפות במדי במדי קליבלנד קאבלירס. בשנתיים האחרונות הוא מיעט לשחק ועתידו המקצועי נמצא במקום לא ברור, אבל הוא פרח דווקא בתחום אחר לחלוטין, כשזכה במקום הראשון בגרסה האמריקאית של "רוקדים עם כוכבים".

 

עוד ב-mako קנאביס:

>> עם פתיחת משפטה, הודתה בריטני גריינר באשמה

>> דונלד טראמפ מתנגד לעסקה שתביא לשחרורה של בריטני גריינר

>> גבר נתפס עם כמויות גדולות של קנאביס ונידון למוות

כאמור, שאמפרט נעצר בנמל תעופה בדאלאס כשהיה בדרכו לטיסה לקליפורניה, במטרה לבקר את בתו. בקליפורניה השימוש בקנאביס חוקי, אמנם, אבל בטקסס ממש לא. על פי הדו"ח המשטרתי, הוא נעצר לאחר ש"כמות נכבדה של חומר כלשהו העשוי מעלים ירוקים התגלה בתרמיל גב" אותו נשא הכדורסלן. שאמפרט הודה כי החומר, שמשקלו התברר כ-173 גרם, הוא אכן מריחואנה, והדבר אושר גם בבדיקה המשטרתית. הוא נלקח באזיקים אל תחנת המעצר של נמל התעופה.

חיפוש מעמיק יותר בחפציו של הכדורסלן הביא גם למציאת מחסנית וכדורים של אקדח, אולם לא נמצא כל נשק. על פי הדיווח שנמסר ממשטרת דאלאס, לא הוגש כתב אישום כנגד שאמפרט והוא שוחרר בסופו של דבר מהתחנה. לא ברור האם שילם קנס או שמא צפויים להינקט נגדו הליכים נוספים. על אף שמדינת טקסס ידועה בשמרנות יתרה ובחוקי קנאביס נוקשים, מה שבטוח הוא ששאמפרט יכול להיות אסיר תודה על כך שהוא נעצר שם, ולא במקום אחר.

View this post on Instagram

A post shared by Dancing With The Stars #DWTS (@dancingwiththestars)