שוטר ושוטרת שהתחזו לצרכנים הפלילו כמה סוחרי סמים שפעלו באחרונה בעיר חדרה. בחודשים האחרונים הבחינו שוטרי תחנת משטרת חדרה שהעיר מוצפת בקנאביס. שוטרי אגף החקירות והמודיעין בתחנה ערכו מעקבים ותצפיות בסיוע בלשים בניסיון לאתר את הסוחרים. לאחר מעקבים ממושכים גילו שמדובר בשני צעירים בני 19 ו-20. כדי להפליל את השניים  החליטו במשטרה לגייס למשימה שני שוטרים צעירים - שוטר ושוטרת שישמשו כסוכנים סמויים שיצליחו לרכוש את אמונם של השניים ויביאו למעצרם, כולל תיעוד העסקאות. השניים יצרו לעצמם סיפור כיסוי השוטר התחזה לסטודנט והשוטרת לברמנית והם יצאו למשימה.

"בדרך כלל אנחנו לא מפעילים שוטרים סמוים כדי ללכוד עברייני סמים, אלא אם כן מדובר במשימה מורכבת וסוחרים שהם קשים לפיצוח כמו במקרה הזה. השוטרים ביצעו עבודה מדהימה", הסביר קצין משטרה.

הם יצרו קשר עם שני סוחרי הסמים  סיפור הכיסוי עבד, השוטרים הסמויים רכשו תוך זמן קצר את אמונם וקנו מהם במפגשים שונים למעלה מק"ג קנאביס. הסוחרים היו מגיעים עם אופנוע, אופנוע חשמליים או רכב ומוכרים את החומר. השוטרים הסמויים תיעדו את העסקאות באמצעות מצלמות זעירות שהותקנו על בגדיהם. אחרי כמה שבועות של פעילות, בלשי משטרת חדרה עצרו את הסוחרים שהיו מופתעים ממעצרם.

"לא היה לנו מושג שמדובר בשוטרים", סיפרו החשודים בחדר החקירות. הם הוכו בהלם כאשר ראו את הסרטונים מתעדים אותם על פי החשד מבצעים את העסקאות.

לשכת התביעות במשטרת מחוז חוף של משטרת ישראל הגישה כתבי אישום נגד השניים לבית המשפט השלום בחדרה. הם מואשמים במקרים רבים של עבירות של בהם ייבוא, אספקת סמים ועוד. המשטרה  ביקשה להאריך את מעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.