נכון, באינסטגרם הכל יפה יותר, בטח אם מדובר על תרבות קנאביס בחו"ל. לא ברור אם מקריות או אמירה גלובאלית אבל רוב העמודים השווים - מנוהלים על ידי נשים. אמנות, יוגה, תרפיה, גידול מכל הסוגים והמינים וכמובן - כלבים. ליגה אחרת>>

 Miss Marijuana

קהל היעד: מחפשי השראה
עוקבים :73K

מיס מריחואנה הוא אתר לייף סטייל הפועל במשימה לנרמל צריכת קנאביס למטרות בריאות ורווחה, ומעודד נשים להירתם לכוחות המרפאים של הצמח. בעמוד האינסטגרם שמתמקד בצריכת קנאביס יחד עם אג'נדה פמיניסטית רכה על הדרך, העוקבים והעוקבות שנהנים מאיורים וגרפיקות מתוקים, המלצות וגם כל מיני פרסים שמחולקים מעת לעת.

View this post on Instagram

A post shared by Miss Marijuana (@missmarijuanaofficial)

Womengrow

קהל היעד: יזמים/יות
עוקבים: 218K

גוף שהוקם ב 2014 בדנבר ומנוהל על ידי נשים ושמטרתו לחבר, לחנך, לעורר ולהעצים את הדור הבא של מנהיגי תעשיית הקנאביס בארה"ב על ידי יצירת תוכניות, קהילה ואירועים למנהלים עסקיים שאפתניים ונוכחים.

הפעילות שלהן קורית בכל היבשת, הכל מתועד עולה ומוקדם באינסטוש יחד עם טיפים למשקיעים, עדכוניים פוליטיים ותובנות עיסקיות מארה"ב. השבוע הן ערכו אירוע של יומיים בכנסייה בפטיסטית במטרה להפריך מיתוסים ותפיסות שגויות על קנאביס. מעניין אם אי פעם אצלנו יארחו כנסי קנאביס בבתי כנסת .

View this post on Instagram

A post shared by Women Grow (@womengrow)

 GANJAYOGA

קהל היעד: יוגיסטים/יות מתחילים מתקדמים ומתמתחי ספות
עוקבים: 30 K

די דיסולאט היא מורה ותיקה ליוגה שלאחר פציעה שעברה, עשתה אחד ועוד אחד ופיתחה תיאוריה על יוגה, ריפוי וקנאביס. היא החלה לפעול בתחום כבר ב 2009 והיום כבר מעבירה סדנאות למורים שרוצים להכיר את הקשר בין הדברים. בדרך היא גם הוציאה ספר והתיעוד של כל זה נמצא באינסטגרם שלה עם המון תנוחות יוגה למתחילים ומתקדמים.

View this post on Instagram

A post shared by Dee Dussault (@ganjayoga)

dogsofcannabiz

קהל היעד: אוהבי בע"ח וחקלאות
עוקבים: כמעט 20 K

עוד כשתנועת הלגליזציה היתה בחיתוליה, בשנת 1978, הוציא דיויד לורנס מדריך לגידול ביתי. היה בכך סיכון רב, כי באותם ימים על גידול של חמישה עציצים יכלת להיכנס למאסר עולם, לפי החוקים במונטנה. אבל הוא לא הרפה מאז ועד היום לורנס פועל למען הלגליזציה, הסברה, גידול ועוד. בזמנו הפנוי הוא גם מנהל עמוד אינסטגרם בו הוא מעלה המון תמונות של כלבים בהמון חוות בארה"ב.

View this post on Instagram

A post shared by David Lawrence (@dogsofcannabiz)

 Growsisters

קהל היעד: חקלאים זוטרים
עוקבים: 93K

האחיות המגדלות זה עמוד השראה מדהים לכל מגדל/ת קנאביס באשר הם. ב 2017 קיבלו צמד אחיות מקליפורניה רישיון להפעיל חוות קנאביס ומאז פועלות לקדם דווקא את החוות הקטנות בארה”ב, הגידול הביתי. הן מעלות הדרכות על גידול, סשנים של שאלות ותשובות וגם חוות דעת על מוצרים.

View this post on Instagram

A post shared by Grow Sisters | Grow Your Own (@grow.sisters)

NANCY CHAINS

קהל היעד: חובבי סטיילינג ואופנה
עוקבים: 5K

גל בורל היא אמנית ישראלית בת 26 שחיה בלוס אנג’לס וחווה את תרבות הקנאביס מזוית שבה זה חוקי לרכוש 28 ג’ ליום - מאד שונה מבישראל. מתוך מודעות למשבר האקלים ולהפחתת זיהום היא מכינה תכשיטים בהזמנה אישית ומתחזקת עמוד אינסטגרם מבעבע מלא יצירתיות.

View this post on Instagram

A post shared by Nancy Chains™️ (@nancychains)

FORIAWELLNESS

קהל היעד: כל מי שמתעניינת בקשר בין סקס וקנאביס
עוקבים: 110 K

פוריה היא חברת קנאביס הממוקמת בקולורדו ופועלת כחלוצה כבר משנת 2013 לטובת קידום היחסים האינטימיים בין קנאביס למיניות. זו חברה מסחרית שמשווקת מוצרי סיבידי כמו גם מוצרים שמיועדים לטיפול בקושי או כאב בעת קיום יחסים. מעבר לטרגוט הנכון הם גם גיבשו לעצמם שפה אינסטגרמית אסתטית מאד.

View this post on Instagram

A post shared by FORIA (@foriawellness)

 NRML

קהל היעד: גיקים של קנאביס
עוקבים: 50K

אם אתם חובבי חדשות קנאביס מהימנות, העמוד של “נורמל” - ארגון הלגליזציה הרישמי של ארה”ב יאמל”ק עבורכם את כל חדשות הקנאביס מרחבי היבשת. מסטטיסטיקות יבשות אך מעניינות ועד צעדים רשמיים והצהרות ברמה מדינית ולאומית. הלוואי עלינו

View this post on Instagram

A post shared by NORML (@natlnorml)

Apotfarmersdaughter

קהל היעד: צלמים, חובבי צילום
עוקבים: 9K

קירסטן אנגלו היא צלמת קנאביס. כן, בוושינגטון יש מקצוע כזה, והיא זוכה לטייל בחוות ולהוציא צילומים מעולים עבור חוות שעובדות באיזור וושינגטון והסביבה. הדגשים כמו תמיד על תאורה טובה, עין חדה ויצירתיות שיש לה לא מעט ממנה.

View this post on Instagram

A post shared by Kristen | Cannabis Photography (@apotfarmersdaughter)

CANNADISH

קהל היעד: פודיז
עוקבים: 35 K

אתר שמתמקד בבישול ומתכונים מבוססי קנאביס. נכון - זו לא תורה מסיני לבשל עם קנאביס, אבל הם הצליחו להגיע לרמות מוגזמות באלמנט של לעורר תאבון. פיצות, שיקים, קינוחים, רק תבחרו. באתר עצמו הם מקדמים מתכונים, השראה למבשלים ומוצרים נלווים. בתאבון.

View this post on Instagram

A post shared by Cannadish (@cannadish_)

t>