יוגה שטפה את המערב ובעשורים האחרונים הפכה לכלי משמעותי לתרפיה ורגיעה בקרב מאות אלפי מתרגלים ברחבי העולם. מסתבר שליוגה וקנאביס קווי דמיון.כשמשלבים ביניהם, הם יכולים לעבוד יחד היטב ולהפחית את רמות הסטרס בהם אנחנו חיים, בעיקר כאן בישראל, ולעודד אורח חיים בריא. הנה כמה השפעות מיטיבות על בריאות הנפש והגוף שיוגה וקנאביס תורמים לכם.

שיפור מצב הרוח

צריכת קנאביס בשילוב עם תרגול יוגה משפרת את מצב הרוח וכופה עליך חשיבה חיובית. מעבר לכך שתרגול היוכה עצמו מעלה את רמת האנדרופינים בגוף, תרגול המדיטציה, הריכוז וההרפייה שלאחר התרגול, מרחיקה מחשבות מיותרות וגורמות לך להתרכז במה שקורה כאן ועכשיו. גם צריכת קנאביס, וזנים שנחשבים למרגיעים, משיגים תוצאה דומה.

איזון תחושת התיאבון

זה נשמע מוזר, אבל יוגה וקנאביס מאפשרים לשלוט בדיאטה. מזון מהיר, ארוחות בינג' לצד צפיה ממושכת בטלוויזיה ואכילת יתר עלולים לגרום להשמנת יתר ותחושת סרבול. אבל התמדה בתרגול יוגה משפיעה לטובה על המטבוליזם ועל אחוזי הזומן בגוף. גם שילוב של קנאביס עשויה לקדם ירידה במשקל, כי הוא משפיע לטובה על הורמוני הרעב.

שיכוך תגובות דלקתיות

אם אתם סובלים מבעיות דלקתיות, כגון: כאבי שריריים, מפרקים או בעיות בשלד, התחלת היום בתרגול יוגה יסייע בוויסות הדלקת ומיתון השפעותיה. גלם קנאביס מסייע בהפחתת דלקות שונות ובשיכוך הכאבים.

מרגיע חרדות ומפחית לחצים

סטרס הוא אחד הגורמים שללא ספק מזרז הופעת מחלות שונות. חרדה ומיגרנות, הם שתי דוגמאות מובהקות לכך. חרדה ולחץ משפיעים לא רק על הגוף והנפש, אלא גם לחיי המשפחה. לכן יוגה וקנאביס הם שילוב שללא ספק עשוי לסייע. יוגה משפרת את איכות החיים ובעיות נפשיות וקנאביס יכול הלגביר את ההשפעות של יוגה.

עידוד שינה

שינה היא דבר שאנשים נוטים לדלג עליו לעתים. מחסור בשעות שינה עלול לפגוע בתפקוד היומיומי בטווח הקצר ולפגוע במצב הבריאותי בטווח הארוך. יוגה וקנאביס משפיעים על הורמוני המלטונין (שאחראים בין היתר על השינה) ולכן מעודדים דפוסי שינה איכותיים.