מקדונלד'ס נכנסה לחיינו בסערה באוקטובר 1993, כשהוקם ברמת גן הסניף הראשון של הרשת בישראל. עד אז כדי לטעום את ההמבורגר האייקוני, נאלצנו לעלות על מטוס ליעדים כמו ארצות הברית או אחת ממדינות אירופה. כמעט 30 שנים לאחר מכן, יש בארץ כבר מעל ל-200 סניפים כש-60 מהם כשרים. במהלך השנים המבורגריות הגורמה הפכו להיות דבר נפוץ מאוד בארץ, אבל למקדונלד'ס תמיד נשאר מקום חם בלב של הקהל הישראלי.

בימים שבהם המשלוחים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, והתחלנו כבר למצות את המסעדות הקבועות שהזמנו מהן עד עכשיו, הגיע הזמן לחזור לטעמי הילדות המוכרים והאהובים – רק עם תוספת של אנשים מבוגרים – דרינק מותאם שיעניק לטעמים הנוסטלגיים טעם חדש לגמרי.

מק רויאל

מק רויאל הוא ההמבורגר הכי מזוהה עם מקדונלד'ס, והוא מורכב מקציצה אחת, שתי לחמניות, בצל, עגבנייה וחסה. כדי להעניק לטעם הילדות שלכם חוויה שונה לגמרי בחרו ביין אדום יבש שידגיש את טעמי הבשר. לגמו ואז תנו את הביס – אנחנו מבטיחים לכם שהטעם המוכר יעלה לדרגות חדשות.

מק פיש

מי שטעם את המק פיש יודע שמדובר במנה קריספית של דג מטוגן – והיא אחת מהמנות האהובות עלינו במקדונלד'ס. אם החלטתם לגוון את ההזמנה הבשרית הרגילה שלכם, ולנסות את המק פיש – אל תשכחו להוסיף לו יין לבן מעט מתקתק.

טבעות בצל, פוטטו וצ'יפס

החלטתם ללכת על ארוחת תוספות פחממתיות ומנחמות בלבד? הכניסו את הבירה האהובה עליכם למקפיא וחכו לצלצול הפעמון של השליח.

View this post on Instagram

A post shared by Cravings (@cravings_feed) on